Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap átjon hozzám a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlayerDeathly kérdése:

Holnap átjon hozzám a barátnőm és nem tudom milyen meglepetéssel készüljek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Rajzoltam neki egy képet amin azt írja, hogy "I LOVE YOU". De kéne valami eredetibb is.Kérlek segitsetek!!

2015. ápr. 13. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Főzz neki, ha jó lesz akkor el fog tőle ájulni, ha nem akkor is!
2015. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Készíts vacsorát gyertya meg efféle hülyeségek... Úgy hallottam azt szeretik a hölgyek.
2015. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat de fözni sajnos nem nagyon tudok. Valami más esetleg ??
2015. ápr. 13. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Egy receptet csak tudsz követni...
2015. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy hideg vizes vödröt az ajtó fölé és szólj ki, hogy bejöhet. Lesz meglepetés.
2015. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha már az I love yuo-nál tarunk, nem szebb az, hogy szeretlek?
2015. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia ! de édes vagy :D ennek tutira örülni fog :D , sztem tegyél egy szál rózsát az asztalra kajánál és egy rántottát, bundás kenyeret csak meg tudsz csinálni :D , gyújts gyertyákat akár sok sikert , :D
2015. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!