Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ad magabiztosságot az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad magabiztosságot az első szex élménye?

Figyelt kérdés

Későn érő, huszas éveim elején járó férfi vagyok. Éppen tegnap vesztettem el egy lánnyal, akivel megbeszéltük hogy alkalmi összejárós szexpartnerek leszünk.



Nagyon élvezte és én is meglepődtem magamon pozitív értelemben a teljesítményemen.



Ma viszont egy nagy nyugodtság érzetem van, sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Miért volna ez szerintetek? Lekerült volna rólam egy nyomás vagy mit gondoltok?


2019. márc. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, leesett a kő a szívedről.

Egyébként, ha nem lett volna jó akkor nem így éreznél.

2019. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is pszichológia, volt egy dolog, ami nyomasztott, és most lekerült rólad... Ráadásul pozitív végkifejlettel, teljesen normális, hogy ez önbizalmat és nyugalmat ad.
2019. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

miért ad magabiztosságot, ha:

- lefutsz egy maratont

- kinyomsz 100 kilót fekve

- elcsábítasz valakit

- megmászod a hegyet

- driftelsz a kocsival

- új rekordot állítasz fel

- megnyered a játékot

- megcsinálod a munkát


mert mind egy pozitív érzést kelt, mégpedig, hogy nyertes vagy, hogy sikerült és megcsináltad a hatalmas kihívást

2019. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem adott, pedig ffi vagyok. Csalódás volt az első.
2019. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyet megbeszélni? Hogy jön fel ilyen téma? :D Engem szerintem elhajtanának, ha ezt felhoznám.

28F

2019. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!