Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése férfiakná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése férfiaknál adhat önbizalmat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de önmagában kevés.

Az önbizalom nem csak onnan jön, hogy felpróbálsz egy buxát. Ahhoz rendben kell legyél a világgal, tudd, hogy mi az ami jó, mi az ami kell... a nőknek is.

Tehát azért mert rájössz, hogy pun...ci meleg és nedves és jó.. az még nem ad neked megoldást, pl. egy prostinál.

2019. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen szexeltem először. Előtte már zavart nagyon. Annyiból jó hogy tudom milyen érzés. Meg már kicsit másabbul nézek a lányokra. Nem vagyok zavarba ha velük kell beszélnem, ilyenek.


21f

2019. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy utána már esetleg nem jön zavarba olyan kömnyen az ember egy csaj társaságában.
2019. márc. 6. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy löketet adott önbizalom terén. Szerencsére egy rettenetesen kedves barátnőm volt az első nő, mivel nem szidott ,hanem türelmes és megértő volt így a szerencsétlenkedés ellenére is csodás este volt. Utána minden megváltozott rájöttem, hogy konditedembe kell járjak meg legalább este kocogni. Azóta olyan önbizalmam lett,hogy akármikor akárhol ismerkedek. Simán a leghangosabb vagyok egy társaságban.
2019. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteget. Szokták is mondani, hogy a fiúk onnantól tudnak majd férfiként csajozni, viselkedni, miután képletesen túlesnek az első szexen. Nemcsak a lányoknak fontos momentum ez, a fiúknak is legalább olyan fontos.
2019. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze. Ég és föld... utána jössz rá, csak hogy el kell kezdened dolgozni magadon... az első lépés kb.


Nagyon fontos! Óriási változás pszichológiailag. Mintha nem ugyan az az ember lennél többé. Akkor is segít, ha nem életed nője, csak egy kaland vagy akár hivatásos (idősebb korban receptre kéne felírni)


Mindig az első a legijesztőbb, aztán már semmiség.

2019. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat adott, igaz elég fiatalon vesztettem el. De szerintem nincs olyan férfi, akinek ne adna önbizalmat, hogy már volt nővel, maximum ha valami nagyon félresikerül az első alkalommal.
2019. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!