Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van, aki hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki hosszabb távon együttmaradt az első szexuális partnerével? Hogyan küzditek le a mások iránti vágyatokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg együtt vagy azzal aki az első volt nem hiszem h mások után vágysz

Anyumék 28 éve hatások 35 éve vannak együtt

Anyu 14 Apu 17 éves vokt mikor össze jöttek

3 évvel később volt az első alkalom egymásnak voltak az elsők. Sose vágytak másra

2019. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Illetve 36 éve lesznek együtt
2019. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha más iránt vágyat éreznék nem maradnék együtt a párommal, szerintem ezzel mindenki így van.

Az már régen rossz, hogy le kell küzdeni a vágyat (mások iránt érzettre gondolok).

2019. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
1. Jó ezt olvasni. :)
2019. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem senki nem marad élete végéig egy emberrel, ha csak nem kényszerítik. Csak gondoljatok bele, már az is kellemetlen érzés, szinte már mint a börtön. Ha sokáig együtt maradtak, garantáltan voltak kikacsintasok mindkét félről.
2019. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

hát igen, ez egy olyan dolog, hogy addig amíg nem próbáltad, nem tudod, hogy milyen és mit veszíthetsz. Tudom sok emberben benne van.

Elsőnek talán azt kellene lebeszélned a pároddal, hogy ő hogyan érez. Lehet ő is vágyik valaki újra, nem azért, mert megunt, hanem mert baromira kíváncsi milyen lehet mással (elárulom, nem nagy szám)

Az is lehet, hogy mind a ketten szívesen bele mennétek valami közös kalandba, mondjuk egy másik párral.

Ezt beszélni kell, kommunikálni


ha pedig nem akartok semmi ilyesmit, akkor csak el kell fogadnod, hogy nem éri meg az az 1 óra egy jó kapcsolat tönkretételét, főleg úgy, hogy nem annyira nagy szám egy új ember

2019. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

3 évig voltunk együtt, aztán szakítottunk, de még mindig együtt élünk, mert nincs pénzünk szétköltözni. Talán idén végre sikerülhet, én már nagyon mennék.


Nekem egyszerű dolgom volt, nem nagyon kellettem másnak, így adott volt, hogy maradok hűséges. Tehát a megcsaláshoz az is kéne, hogy azért valaki érdeklődjön irántad, engem ez nem nagyon fenyegetett sose. Csoda, hogy ez a kapcsolat összejött, de ez is csak azért, mert már nagyon akartam szexelni, ugyanilyen kapcsolatot korábban is össze tudtam volna hozni, csak ahhoz gyáva voltam.

28F

2019. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek én vagyok az első. ő 30 éves. Én hiszek abban, hogy nem fog nála bekattanni, hogy na csak egy nővel voltam....

25 N

2019. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a szomszéd fűje mindig zöldebb DE.

Párommal jó a szex, élvezem, ha most kidobnám mert mással akarok hancúrozni lehet borzalmas lenne a szex és mellé el is veszíteném a lelki társam, tulajdonképpen semmi értelme perpillanat mással megpróbálni.

2019. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Na meg azt tisztázzuk hogy a "mások iránti vágy" sokakban annyiban kimerül hogy ránézel valakire és belegondolsz "hmmmm jól néz ki, ideális szexuális partnernek tűnik" de attól még nem érzed úgy hogy ha most azonnal nem mászhatsz rá meghalsz. Ha meglátsz a kirakatban egy finom süteményt akkor se olyan nagy dolog "leküzdeni a vágyat".
2019. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!