Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem magabiztosabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magabiztosabban magam az első szexuális élményem után?

Figyelt kérdés

Későn érő, huszas éveim elején járó férfi vagyok. Éppen tegnap vesztettem el egy lánnyal, akivel megbeszéltük hogy alkalmi összejárós szexpartnerek leszünk.


Nagyon élvezte és én is meglepődtem magamon pozitív értelemben a teljesítményemen.


Ma viszont egy nagy nyugodtság érzetem van, sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Miért volna ez szerintetek? Lekerült volna rólam egy nyomás vagy mit gondoltok?


2019. márc. 18. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert megnyugodtál, felszabadult egy csomó hormon az agyadban és meg vagy magaddal elégedve
2019. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyiszer leírtam már.

Mint ha egy terhet vettek volna le a válladról.

Megkönnyebülést érzel.

Felszabadultság érzésed van.

2019. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbültél, és boldogság tölt el h kitudtál elégíteni egy csajt.
2019. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!