Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ibidócsökkenésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ibidócsökkenésre?

Figyelt kérdés

A legnagyobb problemam az hogy egyalalan nem kivanom a szexet a parommal. Pedig o mindent jol csinal kivantam is eddig mindig most egy eve all fenn hogy kenyszerbol csinalom csak mert tudom hogy szeretne de en nem.

5 eve nagyon stresszes az eletem es nem tudom hogy mit tehetnek hogy ez ne vetuljon ki a szexualis eletemre?

Mit tehetnek? Akinek volt ilyen gondja hogyan oldotta meg?

Elore is koszonom a segitseget!



2019. febr. 18. 23:55
 1/6 A kérdező kommentje:
libidó* elírtam elnézést.
2019. febr. 18. 23:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz az is okozhatja, térjetek át más védekezésre.

A stressz egyértelműen libidógyilkos. Meg kell szüntetni a helyzetet. Ha nem tudod megszüntetni akkor kezelni kell megtanulni. Erre a legalkalmasabb az autogén tréning. (Páll Feri előadása Egerben a stresszről és kezeléséről szól)

Végül, de nem utolsó sorban: ha nincs kedved ne szexelj mert csak ront a helyzeten, de ha mégis teszed legalább ne játszd meg hogy élvezed.


Remélem hasznos voltam.

2019. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen! Köszönöm!

Várom még a válaszokat! Nyugtatót szedni magamtol? Legalabb egy par hetig?

2019. febr. 19. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyugtató vagy anti depresszáns vagy szorongásoldó ugyanúgy csökkenti a libidót.
2019. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexualpszichologus is jól jöhet. A fogamzásgátlónak tényleg van egy erős libidó csökkentő hatása, meg amíg a stresszes elethelyzet nem oldódik meg addig ne várj csodát.
2019. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a stressz libidó csökkentő

van akinek a fogamzásgátló is

a kényszer szex is libidó csökkentő


iktasd ki a stresszt az életedből

beszélj vele h 3 hónapra a szex legyen háttérben

csak simogatás ölelkezés közös programok masszázs összebújások hasonlók legyenek

a lényeg h a fizikai érintés meglegyen és az odafigyelés is

2019. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!