Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volna a megoldás a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volna a megoldás a korai magömlésre?

Figyelt kérdés
A párom szex közben nagyon gyorsan elélvez. Néhány másodperc, pár lökés és kész. Volt már, hogy tartott jó ideig. Aztán 2 hétig nem tudtunk együtt lenni, és amikor sor került rá, akkor rögtön elment amikor berakta. Azóta mindig előfordul. Az orális szexnél nem áll fent a probléma, állítása szerint önkielégítésnél sem volt sose gond. Már nagyon frusztrálja a dolog, pedig mindig mondom neki, hogy máshogyan is hibátlanul ki tud elégíteni. Mit volna a megoldás? Vagy egyáltalán, mi lehet a baj? Kb. két hónapja élünk nemi életet, ő szűz volt amikor összejöttünk.

2019. jan. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod?
2019. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb megoldás mindkettőtöknek hogy nagyon sokat szexeltek. Minél sűrűbben csináljátok tovább fogja bírni :) Amúgy a 2 hónap rövid idő sokat kell még gyakorolni és javul majd a teljesítmény. Azon tudtok dolgozni hogy mikor érzi hogy el fog menni akkor hagyja abba és így húzza minél tovább. Ami viszont lehet hogy a kedved szegi az az hogy szerintem van olyan csávó aki egyszerűen sokkal tovább bírja természeténél adódóan és aki még gyorstüzelő az nem fog tudni nagyon 1 órás meneteket produkálni, de ne legyen igazam :)
2019. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2019. jan. 17. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakoroljon.

Nem vicc, tényleg :D

Verje ki minden nap legalább 4-szer,és próbálja jó sokáig bírni. Egyrészt profin fogja tudni, hogy mikor megy el, másrészt hozzászokik és több inger kell majd az elsüléshez.

2019. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én már elég korán kezdtem a maszturbálást, emiatt én speciel sokáig bírom, mindig tudom, hogy mikor sülök el és még vissza is tudom tartani a spermát, de csak hamagamnak csinálom. Ha szexelek vagy a csaj orálozik, akkor nem tudom visszatartani, mert nagyságrendekkel több jön, így csak késleltetni tudom.

De ezt mind el lehet érni gyakorlással.

2019. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69 nevű tabletta sexshoba kapható segitt hidd el
2019. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáljátok és bejött ird meg légyszi
2019. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 hónap még semmi, még csak gyakorolja a dolgokat.

Különben én azt vettem észre, hogy a sportosabb fiúk tovább bírják, nem fáradnak ki olyan könnyen.


28/N

2019. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha csak tapasztalatlanság az ok , akkor az intim torna segít abban hogy megtanulja használni az ott lévő izmokat, és ez nem ugyanaz mint maszturbálni.


Lehet eleki eredetű is , hogy rágörcsöl , érdemes ezen is elgondolkodni.

2019. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:
Lehet olyat is csinálni, hogy levezeted szex előtt, vártok egy picit, hogy újra aktív legyen, és akkor kezditek el a szerelmeskedést igazán. Általában másodjára, már nem olyan fokozott az inger és az agy kapcsolata, így valószínűleg a 200%-hoz képest, csak 100% lesz a vágy :) és elvileg tovább fogja bírni. Mivel csak 2 hónapos a dolog, így halmozottan jön az újdonság varázsa és túlságosan úrrá lesz rajta a vágy.
2019. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!