Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne a legjobb megoldás? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még szűz. Nagyon szeretném már elveszíteni a szüzességem. Igazából sok lehetőségem lett volna már elveszíteni, de sosem éltem vele. Nagyrészt olyan fiúk udvaroltak, akik nem tetszettek nekem. Ha mégis volt olyan fiú, aki tetszett azoknál azt éreztem, hogy csak szexre kellenék nekik. Egy lennék csak a sok közül aztán eldobnának, de én mindenképpen kapcsolatban szeretném elveszíteni nem ilyen futókalandban, de kapcsolatot nem olyan egyszerű összehozni.


Pár hete voltam egy buliban és ott bemutattak egy fiúnak. Nem beszéltünk sokat, de szimpatikusak voltunk egymásnak. Bejelölt facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Azóta chatelgetünk. Tetszik és normálisnak is tűnik, de valamiért mégis azt érzem, hogy nem tudok vele komoly és hosszú párkapcsolatot elképzelni. Viszont azt érzem, hogy megtaláltam azt a fiút, akivel eltudnám képzelni, hogy elveszítem a szüzességem. Tudom, hogy ez így bonyolult, mert ha nem tudok vele komoly kapcsolatot elképzelni, akkor azt hogy tudom elképzelni, hogy elvegye a szüzességem. Ha tényleg felkeltette volna az érdeklődésem ez a srác, akkor talán nem így állnék hozzá. Azt érzem, hogy vonzódom hozzá és arra jó partner lenne, hogy a szex világába bevezessen, de úgy érzem, hogy szerelmes nem tudnék belé lenni.



2018. dec. 31. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Facebook os chat elésre és egy buli mámoros beszélgetésére alapozni a szüzesség elvételt!?

Gratulálni tudok! Jó választás leányom.

2018. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
"És így halt ki a mamut család!"
2018. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
41%
Hát ne maradj szűz sokáig.
2018. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb egy olyan pasival elveszíteni, akit szeretsz?


N

2018. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell ezt túlkomplikálni.

Az a gond hogy túlgondolják.

Szűztelenítettem már egy-két lányt.Felhagytak ebben a dologban a gyengéd érzelmekkel és a tapasztalatszerzésre koncentráltak a megfelelő partnerrel.Meg is lett az eredménye.Sokkal nyitottabbak lettek,nem voltak olyan félénkek,tudtak kezdeményezni,beszélni a dologról,s nem utolsó sorban a párjuk meg volt velük elégedve,nem kellett őket tanítgatni...

2018. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deflohelp ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás közös programok sora lenne, benne uszodalátogatással, hogy még jobban megismerjétek egymást kívül-belül, nemcsak monitoron keresztül.

Utána valószínűleg már nem marad kérdésed a továbbiakkal kapcsolatban.

2018. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

A lányka megtalálta akivel el szeretné veszíteni.

Mi a kérdés?

2018. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Tényleg nem tudom mi a kérdés.

Dugjál egyet ahogy érzed.


Csak szerencsétlen srácot ne szopasd légyszi. Biztos vagyok benne, hogy totál belédszeretett/ beléd fog szeretni. Te meg ordenáré módon kihasználod majd.


Csak tudod elmondok neked valamit. A pasik nagyrésze is adja a janit, hogy majd szexbarát meg stb stb... aztán előbb-utóbb kiderül, hogy mindegyikünkbe szorult némi érzelem, bármennyire is tagadjuk. Vagy akkor fog kijönni, vagy később... de hidd el, hogy a szex sem megy varázsütésre, úgy hogy pontosan tudjuk csak egy alkalomról van szó.


Fejben nagyon rendben kell lenni, és ha szegény srác belédszeretett, majd tudja hogy csak szivatod... akkor annak általában kudarc szokott lenni a vége.


...és ez sima élvezetből történő egyéjszakás. Nem szüzesség elvesztés, amiben a férfiaknak nem sok élvezet van egy alkalom alatt...


Te tudod, de ez nem ilyen egyszerű.

2018. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bárki legyen is az végül, akivel megtörténik, mindenképp mondd el neki, hogy szűz vagy! Máshogyan fog hozzád viszonyulni, gyengédebb lesz. (Remélhetőleg, nem egy bunkó tulkot választassz) Így a Te első élményed is jobb lesz!
2019. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

#8


Ez általában fordítva szokott történni! A nő húzza a rövidebbet, és ő lesz szerelmes.

2019. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!