Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne a legjobb megoldás? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még szűz. Nagyon szeretném már elveszíteni a szüzességem. Igazából sok lehetőségem lett volna már elveszíteni, de sosem éltem vele. Nagyrészt olyan fiúk udvaroltak, akik nem tetszettek nekem. Ha mégis volt olyan fiú, aki tetszett azoknál azt éreztem, hogy csak szexre kellenék nekik. Egy lennék csak a sok közül aztán eldobnának, de én mindenképpen kapcsolatban szeretném elveszíteni nem ilyen futókalandban, de kapcsolatot nem olyan egyszerű összehozni.


Pár hete voltam egy buliban és ott bemutattak egy fiúnak. Nem beszéltünk sokat, de szimpatikusak voltunk egymásnak. Bejelölt facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Azóta chatelgetünk. Tetszik és normálisnak is tűnik, de valamiért mégis azt érzem, hogy nem tudok vele komoly és hosszú párkapcsolatot elképzelni. Viszont azt érzem, hogy megtaláltam azt a fiút, akivel eltudnám képzelni, hogy elveszítem a szüzességem. Tudom, hogy ez így bonyolult, mert ha nem tudok vele komoly kapcsolatot elképzelni, akkor azt hogy tudom elképzelni, hogy elvegye a szüzességem. Ha tényleg felkeltette volna az érdeklődésem ez a srác, akkor talán nem így állnék hozzá. Azt érzem, hogy vonzódom hozzá és arra jó partner lenne, hogy a szex világába bevezessen, de úgy érzem, hogy szerelmes nem tudnék belé lenni.



2018. dec. 31. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez szimplán nem igaz a mai világban. Mi a társaságból hányszor jártunk már így...


... Mondjuk az tény, hogy a nők inkább érzelmileg szoktak zsarolni, vagy játszadozni aztán meggondoljál magukat (vagy a versenyeztetésnél a másik kant választják).


Ilyen világot élünk, a nőknek is kinyílt a csipája... sőt talán kezdenek is átesni a ló túloldalára.

2019. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" én mindenképpen kapcsolatban szeretném elveszíteni nem ilyen futókalandban,"


" nem tudok vele komoly és hosszú párkapcsolatot elképzelni. "


"ha nem tudok vele komoly kapcsolatot elképzelni, akkor azt hogy tudom elképzelni, hogy elvegye a szüzességem. "


Meg is válaszoltad a kérdésed.Amit érzel az szimpla testi vágy, nem éri meg!

2019. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!