Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal fel éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fel éve vagyunk együtt. Nagyon élveznem vele a szexet ha kicsit tovább tartana. Van megoldás?

Figyelt kérdés

KB.16cm a pénisze és emellett a vastagság is tökéletes minden téren osszepasszolunk viszont kB.2 perc alatt elmegy. A második menet sem tart tovább 4 percnél. Nekem ennél több idő kell viszont a második menet után már úgy elmegy a kedvem hogy nem tudok újra felizgulni és nyilván neki sem megy már 2 menet után. Próbáltunk már különböző krémeket vagy hogy csak óvszerben esetleg többször megalltunk de semmi sem segített. Nekem az előző barátommal volt hüvelyi orgazmusom de ahoz egy 15 perc biztos kellett. Ebben az esetben csak álom marad az a fajta orgazmus?

20L


2019. febr. 3. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes mert én sokáig bírom, sőt az első szexet is bírtam minimum 20 percig.


Próbáljátok meg vastagabb gumival, emiatt kevésbé fog érezni és tovább bírja valószínűleg.

Pl Durex extra save.


21f

2019. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem az internet tele van ilyesmivel. Elnyujtott orgazmus, elszoritasos technika, stb...
2019. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni,akkor nem is fog.
2019. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megy hosszabb ideig, de ehhez össze kell szokni a partnerrel. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. Fantasztikus volt, és estére már írt SMS-t hogy minél hamarább ismétlést kér.
2019. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rafeszul a dologra akkor egy szorongas alakul ki benne emiatt es nem csak erre tud gondolni szex kozben ami miatt meg tuti elsu ido elott, nalam is ez volt az elso komoly bnommel, egy ideig probaltuk megoldani es beszelni rola de nem segitett mert egy szorongast okozott tudat alatt, lealltunk ezzel a temaval, nem beszeltunk rola, csak szexeltunk es par alkalom utan egyre jobb es jobb lett. Ne taplalj bele ezzel egy megfelelesi kenyszert mert csak rosszabb lesz. Nyugtasd meg h turelmes vagy es szereted es hagyd h magatol kijojjon ebbol. Nekem ez segitett.
2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!