Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex hüvelykrém és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex hüvelykrém és az óvszer együtt jó megoldás?

Figyelt kérdés
Még nincsenek ilyen téren tapasztalataim se nekem, se a páromnak, mert mindketten szüzek vagyunk. Anyám ajánlotta ezt, én pedig napok óta bújom a netet azzal kapcsolatban, hogy ez a krém tényleg hátasos-e. Eddig olvastam róla hideget meleget, de olyasmit nem, hogy gumival együtt jól meggátolja-e a terhességet. Még koránt sem akarok gyereket ezért is szeretném kikérni a ti tapasztalataitokat, véleményeiteket az óvszer+pharmatex krém párosításról.

2014. jan. 23. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A gumi mellett felesleges a krém.
2014. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Te tudod mi az az óvszer? És hogy működik? Az már önmagában megvéd a terhességtől (amíg ki nem szakad). Krémmel meg David Copperfield legyen a talpán aki bemászik a méhedig
2014. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Az első 2 rendkívül tájékozott válaszolónak üzenném, hogy olvassák el egyszer az óvszer tájékoztatóját is. Általában (márkától függően) 96%-os védelmet nyújt. És nem, nem csak kiszakadás/kilyukadás következtében lehet mellette teherbe esni. A gumióvszer nem egy tömör anyag, így bizony van pár% esély arra, hogy átjut rajta egy hímivarsejt.

A pharmatex nem tudom, hogy károsítja-e az óvszert. Ennek nézz utána.

2014. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az óvszer önmagában elegendő védelmet nyújt (amíg nem szakad ki természetesen). Nyilván nem 100%, de elárulom, a többi módszer sem az, meglepő módon még a művi meddővé tétel sem.

A szakadásról meg annyit, hogy nekem speciel még sosem szakadt el 7-8 év alatt (de lekopogom).


A pharmatexről: el kell olvasni a betegtájékoztatóját (fent van neten), hogy károsítja-e az óvszer anyagát, vagy sem. Ha nem, akkor lehet mellette használni, ami nyilván fokozza a védelmet, mert ha véletlen kiszakad az óvszer, még ott a pharmatex.

De megjegyzem, hogy önmagában nem sokat ér, tehát igazából ha kiszakad a gumi, hiába van ott a pharmatex, azért én bevennék egy esemény utánit. Akkor meg ha már úgy is esemény utáni egy szakadás vége, akkor minek a pharmatex?

Emellett engem spec. baromira csípett a pharmatex, de nem vagyunk egyformák.

2014. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
69%
#3: Az a 4% az a kiszakadásra utal, nem arra, hogy egy hős spermium egy lángvágóval ejt egy 4mikron átmérőjű lyukat a gumin és kiszabadul...
2014. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogom az igazamat bizonygatni, hogy az nem a kiszakadásra utal (mégis honnan tudhatnák, hogy 4%-ban kiszakad?!), olvass utána, vagy halj meg hülyén.
2014. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zakathol ***** válasza:

Pedig tényleg kíváncsi lennék, hogy szerinted a gumióvszer anyaga miért engedne át spermiumokat, ha nem következik be rajta fizikai sérülés (azaz kiszakad).

Az óvszer lényege pont a fizikai védelem. Ennyi erővel a nemi betegségektől sem véd meg, holott ez egy sértetlen óvszerre 100%-osan igaz.

2014. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zakathol ***** válasza:
#7: Ja és még annyi, hogy a nem 100%-os védelmet azért is írják rá, mint a mikrohullámú sütőkre azt, hogy ne száríts benne macskát: A fogyatékosok, akik a helytelen használatból eredően teherbe esnek, ne tudjanak perrel élni a gyártó felé.
2014. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2014. jan. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!