Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lesz barátnőm akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm akivel rendszeresen szexelhetnek akkor ciki hogy itt tartok?

Figyelt kérdés

Még barátnőm nem volt. Viszont voltam már lányokkal szexuálisan.

Elég jól bírom a szexet, kb fél óráig. Viszont mivel nem sokszor szexeltem emiatt eléggé tapasztalatlan vagyok. Amíg bele nem jövök vele rendesen a szexbe addig elég az hogy viszonylag sokáig bírom?

Mert még a technikán van mit tanulnom, gyakorolnom.


Szerintetek hosszú távon elég leszek a lánynak? Elvileg átlagos mérete van, de sokan azt mondják hogy a nagyot szeretik.


2019. febr. 10. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 20 éves.:/
2019. febr. 10. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
a fél óra az a sokáig? :D
2019. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen, majd belejössz. 26F
2019. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3as a Fél óra az ideális.

Ha neked 1-1,5 vagy akár 2 óra folyamatos töccs-töccs Kell ahhoz,hogy eldurranj akkor komoly egészségügyi problémáid lehetnek


N

2019. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
5: nő vagyok egyrészt :D másrészt a pasim bőven tud többet fél óránál, vissza tudja tartani, ideális meg nem létezik, mindenkinek más az igénye
2019. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az más hogy vissza tartja azaz önmagát kontrollálja.

Én árról beszéltem aki nem tart vissza semmit csak csinálja és csinálja és alig akar jönni a nagy bumm.

Persze mindenkinek más az igénye de a nagy átlagnak a negyedóra fél óra aktus elég szokott lenni

2019. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!