Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy fiú liheg szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy fiú liheg szex közben, el elélvezéskor hangot ad ki?

Figyelt kérdés

Én egy idő után hangosan lihegek. Pedig sportolok, sportos alkatom van. De még is. Elélvezéskor pedig hangot adok ki ez baj szerintetek? Lányok titeket zavar ez főleg alkalminál?

Annyira jó érzés hogy nem tudok csöndben lenni.


21f


2019. febr. 5. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem az zavar ha nem ad ki hangot, szóval ne aggódj. ez nagyon szexy
2019. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Engem nőként zavarna. Elsősorban akkor ha kissé lányos a lihegés és a hangod elélvezéskor. Ha férfias a hangod akkor nincs gond de az is visszataszító tud lenni ha képtelen vagy befogni szex közben. Jóból is megárt a sok.
2019. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna 19/L
2019. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Engem mégjobban felizgat ha a pasi szex közben hangot is ad ki, és nem csak fapofával szexel.


22L

2019. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ha hangos a pasi, nem szeretem ha valaki néma (a párom az, sehogy nem bírok belőle egy mukkot sem kieroszakolni), sokkal izgatóbb ha bármi hangot kiad a másik fél és megnyugtat hogy élvezi.
2019. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. Felizgat, ha látom(hallom) hogy a pasim fel van izgulva.
2019. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem, nagyon felizgat.
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 baby_berry ***** válasza:
100%
#4 nagyon adom! 😌
2019. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a jó ha "hangos" vagy.

Biztos van olyan, aki a halk sexet szereti, de nekem ha a pasi liheg az a mindem. Tudom, hogy élvezi és ez egy plusz töltés, visszajelzés, hogy jó.

2019. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!