Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki ha fizetek azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha fizetek azért hogy szexelhessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Már voltam több lánnyal is együtt, ingyen. De annyira nehéz összehozni. Emiatt eszembe jutott már, hogy fizetek érte. De nem prosit szeretnék, hanem "sima" lányt akinek kell épp a pénz. Ez nagyon ciki, ha ezt csinálom 21 évesen?

Sokan annyira könnyen "össze szednek" egy lányt, de nálam ez nem így van, sajnos.


2019. febr. 5. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
belefér 1-2x de akkor nagyon jó teste legyen
2019. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát, téged minősít, szóval akkor neked már olyan mindegy, gondolom.
2019. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

"De nem prosit szeretnék, hanem "sima" lányt akinek kell épp a pénz."


Ezeket hívják prostinak :D

2019. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de akkor rendes, igényes lakásos prostikhoz látogass, akik nem az ételért hanem a luxusért csinálják.

Egy átlag rosszlányokos lány aki 20/óráért benne van havi 1 milliót keres...


Rászorulókat, akik kényszerből csinálnák ne környékezz meg.

A szexuális ajánlat tétel amúgy is bűncselekmény.

2019. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
puncs.hu lesz a te embered, ha meg tudod fizetni.
2019. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát, nem tudom. Nekem is hiányzik a szex, és nagyon jól keresek, de egyszer sem voltam ilyennél. Egyrészt a betegségek, másrészt elképzelem az ürességet, amit azután éreznék, hogy kiléptem az ajtón: valaki csak a pénzemért volt velem, elköltöttem x ezer forintot, és most még rosszabbul érzem magamat.

Nem mondom, hogy nem játszottam el a gondolattal, igazából minden második nap beleférne, szóval ezzel sem lenne gond... De nem, nem visz rá a lélek. Egy normális, szerethető lányt szeretnék, aki elfogad. De ilyen meg nem nagyon akad, szóval marad az egyedüllét.

2019. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!