Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, ha benedvesedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha benedvesedtem ettől?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi megmondta,hogy megdna,de én nem hagytam neki,de felizgatott. Ciki?
2019. febr. 8. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy ciki, örülj neki. Én is megcsinálnálak úgy, hogy könyörögnél a folytatás miatt ;)
2019. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

9 Az amit te írsz meg gusztustalanul gerinctelen. Konkrétan azt írod H ha felizgat valami valakit kérdés nélkül csalja meg akár a feleségét is. Te nem ember vagy hanem egy állat akit az ösztönei vezetnek.

Kérdező. Nem nem ciki. Ha volt oka annak hogy miért nem történt semmi (párja van, neked van párod, gyorsnak gondoltad.... Stb) teljesen érthető.

2019. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Így működik a szex, kedves kérdező.

Felizgulsz dolgokra, aztán pedig szexelsz.

Ez természetes.

2019. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2019. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, inkabb az ciki, hogy itt megalltatok.
2019. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
# 12, nem a részemről gerinctelen feltétlen :) ha nekem kell valaki, nem érdekel van-e felesége, sőt, nagyobb kihívás és jót nevetek rajta. :) ez bánt? eddig minden pasimnak, akivel kapcsolatban voltam volt asszonya, amikor összejöttünk, úgy hagyták őket ott, mint a pinty :) A szexet pedig el lehet választani az érzelmektől, az csak testiség, igen, állatias ösztön.
2019. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az is gerinctelen hogy olyan pasival kezdesz akinek kapcsolata van. De Mind1 is ilyen gusztustalan véglényekre nem pazarolni az időm.
2019. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!