Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki az h begerjedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az h begerjedtem és benedvesedtem a legjobb barátnőm szexjátékszereire?

Figyelt kérdés
Kerestem egy ruhát nála a buliba menet mert megengedte. Nos a szekrényében megláttam egy jo nagy dildot. Valami hosszú valamit amin golyók voltak és egy ferde farok méretű vibrátort. Én sose láttam élőben ilyet és nem sok kellett h kiprobáljam őket de hàt ez a legjobb barátnőmé így visszafogtam magam. De azóta megbántam... hozzáteszem teljesen hetero vagyok

2018. aug. 25. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga az eszköz izgatott fel, a gondolat, hogy milyen érzés lehet. Viszont ha felmerült benned, hogy esetleg az is izgató, hogy azt előtte a barátnőd használta, elgondolkodnék, hogy biztosan semmiféle vonzalom nincs-e bennem iránta, amivel szintén nem lenne gond. Azonban szerintem inkább az első verzió lesz, ami rád igaz.
2018. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki .és sztem is hiba volt nem kiprobalni. Nagyon jo elmeny lett volna
2018. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a golyós cucc nem análfüzér volt? :)
2018. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"hozzáteszem teljesen hetero vagyok"


vagy mégse :)

2018. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván rég szexeltél már.

Reggel nyit a brokibolt: irány bevásárolni!

2018. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert fogtad vissza magad inkább kipróbaltad volna jobban tetted volna !!
2018. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-10 skálán 0.

Nem ciki.

2018. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem ciki!

Szerintem itt arról van szó, hogy mivel ha jól értem sosem láttál még ilyet nem használtál még eszközöket, ezért van az, hogy hirtelen láttál egyet izgató volt. Így én inkább azt kérdezném, miért nem vettél még ilyesmit? Mi tartott eddig vissza?

2018. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nrm ciki
2018. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"de hàt ez a legjobb barátnőmé így visszafogtam magam" Ha egy vadidegené lett volna akkor kiprobálnád? Furcsa!!!!
2018. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!