Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért keresi minden nő a falu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi minden nő a falu bikáját ha szexelni akar?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű?
2019. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Remélem csak hasonlat volt.


Azért mert a "falu bikája" általában többet tud a nők kielégítéséről mint a szűz fiúcskák.


Régebben úgy gondoltam ez marhaság, aztán összejöttem egy szűz pasival. És fél év szenvedés után le is cseréltem a falu bikájára.


Jó, tudom ez durva megfogalmazás, de attól még tényleg így történt és ez nagyon szomorú dolog. A szűz pasik elvárják hogy te legyél a tanítónéni, önzőek és iszonyatosan bénák. Nem éri meg.

2019. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drazicc ***** válasza:
A valóság az, hogy a falu bikájának leginkább a tehenek maradnak...
2019. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő


"szüz pasik"


Akkor gondolom ez forditva is igaz a szüz nőkre.

2019. jan. 8. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Mert vajon kivel jobb lezavarni egy gyors numerát? Egy kis nyizga fiúval, aki még akkor sem találná meg a nő csiklóját, ha egyszerre 10 nyíl mutatna rá, vagy azzal, aki tudja is, hogy mit csinál?


A szűz nők és szűz férfiak megítélése pedig marhára különbözik, szóval nem, a szűz nők nincsenek lenézve. Viszont nagyon morbid módon állnak hozzájuk a férfiak. Egyesek már-már betegesen, gusztustalanul dicsőíti a női szüzességét, és a megszállottjai annak, ami kényelmetlen a szűz nőknek is, meg a nem szüzeknek is. Ezzel szemben ha egy nő már szexelt férfival, akkor a szemükben a nő elveszíti az értéke egy részét, hiszen már nem sajátíthatják ki teljesen. Ha még egy férfival szexelt, akkor megint veszít az értékéből. Ha még egyel szexelt, akkor megint. Ti képesek vagytok egy nőre úgy nézni, mintha nem is lenne ember, hanem csak egy használt rongy, egy szexuális segédeszköz pusztán azért mert szexelt, szóval hagyjuk most a kettős mércét, oké?

2019. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ha csk aktusról van szó akkor jobb olyannal akinek van tapasztalata és nagyobb az esély rá hogy jobb lessz vele a szex minnt olyannal aki még csak párszor szexelt
2019. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 22:10


kivel jobb lezavarni egy gyors numerát?


"egy prostival aki már rutinos"

2019. jan. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!