Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti minden eggyüttlétné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minden eggyüttlétnél elvárjátok, hogy kielégítsenek? 19l

Figyelt kérdés

Nekem nem mindig sikerül elmennem és ha én nem mondom neki, hogy orgazmust akarok akkor nem is foglalkozik ezzel.

Valamikor tényleg próbálkozik de pár perc után már megunom a próbálkozásait és feladom.

Nem csak vele nem sikerült csúcsra jutni hanem minden fiúval akikkel eddig kapcsolatban voltam.

Ja és nem is nedvesedek be rendesen-de szexuálisan kívánom őket.


2019. jan. 4. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Oké hogy elmondod hogy hogy akarod de azt is mondod hogy hogy lehet téged a csúcsra juttatni? Mármint egy nő sokkal bonyolultabb mint egy pasi és azért olykor olykor szükséges némi instrukcio
2019. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Néhanapján én is megvonom tőle a kielégülést azzal az indokkal, hogy én sem jutottam a csúcsra.

És erre besértődik akkor ennyi erővel én is megsértődhetnék.

2019. jan. 4. 23:52
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elvárni...hangulatomtól is függ, sokszor nekem maga az aktus is elég orgazmus nélkül
2019. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az aktust nagyon imádom de annyi nekem nem eleg
2019. jan. 5. 00:04
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elvárni tőle , sokszor el se élvezek de attól élvezem még az együttlétet csak nincs orgazmusom 19/L
2019. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

"Ja és nem is nedvesedek be rendesen-de szexuálisan kívánom őket."


Te az ORGAZMUST kívánod, nem a pasit. Ha kívánnád a pasit, akkor tocsogna a puncid. Valószínűleg benned van a hiba.

2019. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Senki nem távozik a helyiségből még ki nem elégültem. :D Most komolyan. Nekem akkor van vége a szexnek. Valamilyen módon muszáj, igen. Bár annyira ezt nem is kell kérnem, de ha úgy adódik szoktam jelezni, hogy mit szeretnék. Van hogy csak annyit mondok, hogy kérlek, és ebből már tudja mit várok.
2019. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha a pasid orálozik akkor se tudsz elmenni?
2019. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem tud. Azt írja, hogy "feladja". Mármint a csaj. Szóval nem a csávóval lesz ott a gond...
2019. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!