Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyenek a mai lányok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a mai lányok? Ennyire könnyen kaphatóak?

Figyelt kérdés

Szóval rendszeresen olvasom a neten, hogy milyen könnyen kaphatóak a mai fiatal lányok. Itt van például ez a meme: [link]


Nekem ez hihetetlen, vagy csak én járok rossz helyen? Hol lehet ilyen lányokkal találkozni? :D


2018. dec. 29. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem az összes, de elég nagy részük, mondjuk az 5 perc azért túlzás:D Igaza van az egyik előző válaszolónak, ha jól nézel ki akkor kb ilyesmi a helyzet. Van akinek tényleg 0 erőfeszítésbe telik.
2018. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Nem vagyunk egyformák. Vannak akik könnyen kaphatóak, és vannak akiknek van tartásuk és szeretik egy kicsit megdolgoztatni a pasikat, mielőtt más is lenne. :)

2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos én nem ilyennek születtem, pedig én élvezném ezt a helyzetet, minden hétvégén mással kavarni. De muszáj beletörődnöm, hogy nem megy ez nekem. :(
2018. dec. 30. 12:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Én hülyeségnek tartom ezt, szerintem egyáltalán nem olyan könnyen kapható minden lány. Volt olyan, amelyikért hónapokat dolgoztam, hogy ágyba vigyem, és úgy, hogy nem is akartam tőle ezenkivül semmit.
2018. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!