Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire könnyen kaphatóak a mai tini lányok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, milyen könnyű találni akár alkalmi partnert is, főleg a 18-20 éves korosztályban. Tényleg így lenne vagy ez is csak valami netes duma? Ha így van, hol kell keresni? Valamit én nagyon rosszul csinálok, ugyanis a 24 évem alatt még egyet sem találtam. :(
2018. márc. 16. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2018. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találtam
2018. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha jóképű vagy, kigyúrt és pénzes, márkás ruhákkal, kefe hajjal meg bika kocsival, akkor igen. Ez az igény a fent említett korosztályban. Mármint ezt most nem rosszindulatból mondom, van barátnőm, de szerencsére nem ebből a korosztályból. Aki rájuk pályázik, hát részvétem... :/
2018. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Pont ezért nem érdekelnek.
2018. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
nem könnyű de aki odateszi annak van
2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól nézel ki,akkor igen.Ha átlagos vagy,akkor le se szarnak/húzzák a szájukat.Csúnyább lányok is sokszor.De inkább a felfogásuk gyerekes és az az undorító.Buták szegények.
2018. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az érett csajok többsége foglalt,szóval ez a gond itt.
2018. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Van itt olyan tini lány aki hozzá is szólna?
2018. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát inkább átlagosnak mondanám magam, meg aztán nem is vagyok nagy dumás. Csak irigylem azokat akiknek megállnak a jó csajok, valahogy szeretném ezt én is elérni.
2018. márc. 16. 21:49
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Vannak ilyenek, de nem érdemes velük kezdeni szerintem, keress ebből a korosztályból egy normális lányt, lehet több idő lesz, de biztos van, tuti akad neked is egy lány akit majd szeretni tudsz és normális kapcsolatot kialakítani vele és még az ízlésednek megfelelő is (ha csak nincsenek szürreális elvárásaid)

Találni fogsz lányt, csak jobban nézz körül, esetleg ismerkedős oldalak ha már a közelben senki sem jön be ;)

2018. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!