Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire könnyen kaphatóak a mai tini lányok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, milyen könnyű találni akár alkalmi partnert is, főleg a 18-20 éves korosztályban. Tényleg így lenne vagy ez is csak valami netes duma? Ha így van, hol kell keresni? Valamit én nagyon rosszul csinálok, ugyanis a 24 évem alatt még egyet sem találtam. :(
2018. márc. 16. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10-20-30 de 2000évvel ezelőtt is voltak ilyenek... de mindig igaz volt... ha kérdezned kell a hogyanját, akkor te még nem értél meg a feladatra.
2018. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ên csak a magam nevében tudok nyilatkozni. 18 évesen még nem is csókolóztam, lehet tippelni hogy mennyire vagyok akkor könnyen kapható :D
2018. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én megválogatom,hogy kivel fekszem le.
2018. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem, de nyilván többen benne vannak az alkalmi szexben így, hogy egyre többen adnak hangot a nők szexuális szokásainak is.

Én is 20 éves vagyok, voltam "kapcsolatban" úgy, hogy nem voltam szerelmes, csak szex volt, amolyan barátság extrákkal, mert én le tudok feküdni úgy is valakivel, hogy nem feltétlenül vagyok belé szerelmes. Van olyan is, aki ilyet nem tud tenni. Lehet ezt intelligensen is csinálni

2018. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Például te kedves utolsó, fiú vagy, vagy lány? Hol keresel ilyen jellegű kapcsolatot?
2018. márc. 17. 21:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Tinder. :D
2018. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!