Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyenek a mai lányok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a mai lányok? Ennyire könnyen kaphatóak?

Figyelt kérdés

Szóval rendszeresen olvasom a neten, hogy milyen könnyen kaphatóak a mai fiatal lányok. Itt van például ez a meme: [link]


Nekem ez hihetetlen, vagy csak én járok rossz helyen? Hol lehet ilyen lányokkal találkozni? :D


2018. dec. 29. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz helyen jársz, hanem nem vadászol ügyesen :)
2018. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért ez jellemzőbb néhány rétegre, de valahol minden nőből ki lehet hozni a feslettet. Csak a megfelelő ember kell hozzá. A legtöbb nőből valaha életében, legalább egyszer ki is hozta valaki. De erről nyilván nem fog beszélni. Most ez persze olyan, mintha a bűvészek trükkjeiről rántanám le a leplet és így ez is nagy felháborodást fog kelteni, hogy ilyet mondtam. De ki kell ábrándítsak mindenkit, ezt a tényt már a legtöbb tapasztaltabb férfi tudja. Hogy bizony a nők 99%-a nem éppen ma született bárány és megfelelő időben és a megfelelő férfi bizony simán kihozza belőlük az ordast. A nők is bizony ösztönlények, sokszor jobban mint a férfiak, csak nem pont ugyan úgy működnek. Lehet leszavazni, de bizony mi tudjuk ezt attól még
2018. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amit írtál, arra lennék kíváncsi mi a titok? Hogy lehet ezt kihozni belőlük?
2018. dec. 29. 13:49
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Veszélyes játék ez.. Ha kihozod belőlük akkoor te is játékszerré fogsz válni és csak nehogy megkedvelj vagy urambocsá szeress egyet is közülük mert kegyetlenül fájni fog..
2018. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a memek nyilván sokat sarkítanak a valóságosan, de ha életem pasija hív át filmezni akkor biztosan nem mondok nevet semmire :D szerintem meg fiatalon kell élni és meg sok másik lány is így van vele. Minden lánybol máshogy lehet ezt kihozni.
2018. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ez nagyon lesarkított baromság nem úgy kell értelmezni ahogy sokan gondolják. A mostani könnyűvérű csajok sem fekszenek le akárkivel, elég durván válogatósak, talán jobban, mint korábban bármikor. Annyi a különbség, hogy az igazán vonzó pasikból viszont nem ismernek mértéket. Tehát ha egy alacsony, kisfarkú pasi vagy, akkor továbbra is nulla az esélyed náluk, de amennyiben megütöd a kellő mércét, akkor viszont szinte meg sem kell szólalnod és már levakarni sem fogod tudni magadról őket.
2018. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ilyenek
2018. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt vettem észre, hogy vágynak a rosszra.

A legtöbb azért, mert sosem volt rossz.

Sok ilyen negyvenes nővel is találkoztam aki azért volt mindenre kapható,mert azt gondolta hogy kimaradt belőle.

2018. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen titok. Eleve a nők nagyobb ciklusokban működnek mint a férfiak. A férfiaknak az ivarsejt érése és a nemi hormon, ebben az esetben a tesztoszteron szint termelődése nagy vonalakban napi ciklusokban zajlik. Reggeltől estig csökken, persze valamilyen mértékben napi szinten is meg lehet gyorsítani a szint csökkenését, ejakuláció, nagyobb igénybevétel, toxinok bevitele és stressz. Persze mind az ejakuláció és a mozgás elemészt, de ugyanakkor röviddel utána serkenti is a termelődését. Növelni is lehet persze táplálkozással. De nagy vonalakban mint reggeltől estig folyamatosan csökken.

Szemben ezzel a nők havi ciklusokban működnek. Nagyjából hold havonta ugye és az ösztrogén szintjük a peteéréstől a tüszőrepedésig folyamatosan nő. Persze menstruációkor még még magas szinten van. A magasabb hormonszint ideje alatt a szexuális igényük is nő, ezt minden nő tapasztalja. Ezen termékeny szakasz alatt evidens, hogy könnyebben kaphatók is és az állatiasabb ösztöneik jobban előjönnek és ilyenkor a partner választáson is megjelenik ez.


Persze fellépéssel és verbális előadással be lehet indítani dolgokat, amik sok nőnél működnek, de ettől még nem lesz mindenki ugyan olyan vonzó a nők többségének a szemében minden esetben. Az említett ciklusban bizony nagyon meghatározó a férfi tesztoszteron és pheromon szintje. A kettő nagy mértékben összefügg, mert a férfi pheromonok tesztoszteron alapúak, bár nem mindenkinél ugyan olyan mértékben alakul át adott tesztoszteron szint mellett. Bár olcsó trükkök vannak, hogy pl. a zeller serkenti a pheromonok bőrön át való távozását a zeller.

Aztán nyilván a külső sem elhanyagolható. Nyilván ez ízlés dolga, de itt is vannak sémák, amik a többségre izgatóan hatnak. Viszont itt is bejön, hogy a ciklusuk alatt nem minden szakaszban ugyan az a vonzó. A már említett megnövekedett tüszőhormon szintje alatt az állatiasabb külső a vonzóbb és nem feltétlen a helyes, szép fiatalemberek.

Szóval ez egy igen komplex dolog. Nincs rá egy recept és adottság kérdése is. De az is egyértelmű tény, hogy egy olyan férfi sincs, aki minden nőt le tud venni a lábáról. Pont a komplexitás miatt és mivel, hogy senki sem egyforma, csak nagyjábóli szabályok érvényesülnek.


A fentiek tudományosan kismilliószor vizsgált, tesztelt és szignifikáns eredményeken át vezethetők le. De ott van a tapasztalat is, amire az ember ráérez, vagy nem. Az úgynevezett nőcsábászok nem csak sablonokat követnek, hanem figyelnek és a tapasztalataik alapján alkalmazzák a megfigyelt dolgokat. De mint mondtam mindenhez amit említettem adottság is kell.

Arra a részére vonatkozóan, hogy milyen dolgokra adják be a nők a derekukat ha fennállnak az előbbi esetek pedig azon múlik, hogy milyen természetesen hozzák fel. Ha magától értetődően hoznak fel egy begerjedt nőnek dolgokat, még ha az kicsit meredek és kicsit hirtelen is, akkor is beadja a derekát, csak mert megkérték, de azt magabiztosan és természetesen.


Viszont ott van, hogy ez valóban fontos? Tényleg csak ennyi számít, hogy elcsábítsunk valakit, illetve tényleg csak annyi határoz meg egy nőt, hogy bizony akadnak olyan fennálló tényezők amik mellett el lehet őket csábítani?

Van akinek csak ennyi számít, van akinek pont az utóbbi része miatt, mert ezen egyesek számára fájó, vagy csalódást okozó tény miatt számít csak ennyi. Vannak akiknek ennyi számított, de később felhagytak ezzel, mert többre vágytak és túl akartak látni ezeken. Meg persze vannak azok akik ilyenekbe bele se gondoltak, vagy kezdetektől fogva nem foglalkoztatja.

Attól még, hogy lehet valamit, nem kell megtenni, ezt azért más dolgokban nagyon jól tudja majd mindenki, hogy így van. Persze ha valaki erre vágyik, akkor tegye, szíve joga, őt sem kell megkövezni és azt sem kell leszólni aki nem ilyen.

Meg ismét meg kell említenem, hogy semmi sem igaz 100%-ban, kivételek mindig vannak.

Illetve azért azt se felejtsük, hogy a férfiakat is ugyan úgy lehet manipulálni, mint a nőket. Ezek sem hatnak mindenkire és ezzel sem él vissza mindenki.


Szóval az én véleményem az, hogy nem feltétlen kéne ezeken agyalnod. Nyilván fiatal vagy és tombolnak a hormonok, valószínű kiéhezett is vagy és igazságtalannak érzed, hogy ezt nem csillapíthatod azonnal. De sosem lehet elég korán elkezdeni, ugyanakkor sohasem késő elgondolkozni, hogy mit is szeretnél valójában és mi a fontos. Ezekhez túl kell látnod a felszínen lévő elemi késztetéseiden, ami nem feltétlen nehéz, csak alapból az van a szemed előtt.

Nem prédikálni akarok, csak mindent szeretnék megvilágítani és mindenben a döntés a te kezedben van. Rossz döntést csak te határozod meg majd visszatekintve. Hiszen az adott ember tudja, hogy mi jó neki és más ebbe nem szólhat, vagy inkább csak szólhatna bele.

Tudom persze, hogy ez az egész most úgy hangozhat mintha valaki túl akarná okoskodni a dolgokat. Pedig csak mindent le szerettem volna írni és mindenre rávilágítani. Ebben nincs még javaslat sem. Mindenki annyit és abból érez sajátjának amennyit akar, csak talán így egyben segíthet mérlegelni.

2018. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked 9-es, ha lehetne 10 zöld kezet nyomni rá, megtenném. Nagyon részletesen kifejtetted és ráéreztél a kérdésem lényegére.


24 éves vagyok, bár fiatalabbnak nézek ki, volt, hogy még a személyimet is elkérték, ezért bízom benn, hogy idővel talán sikeresebb leszek.


A legnagyobb baj az, hogy ezzel van tele a net, jó biztos régen is csinálták az emberek, de nem volt ekkora nyilvánossága a szexualitásnak. Most meg a csapból is ez folyik. Ez szerintem nem jó, mert mindenki azt gondolja, hogy a szex körül forog a világ, többek között én is. Aki meg nem kapja meg, elkezd csak belülről őrlődni, hogy mit csinál rosszul.

2018. dec. 29. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!