Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Testnevelési Egyetemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Testnevelési Egyetemen mennyire könnyen kaphatóak az emberek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mire?
2015. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Témakörben van.
2015. nov. 24. 22:22
 3/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan ez alapján akarsz egyetemet választani?
2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Nem én jelentkezek oda, hanem egy lány jár oda, és nem tudom, hogy aggódnom kellene-e érte. Nem tudom mi megy ott, és ezért kérdeztem hátha valaki ismerős arrafelé.
2015. nov. 24. 22:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha ismered ezt a lányt, akkor neked kell jobban tudnod, hogy ő milyen. Ha a többi lány könnyen is kapható ott, attól még nem biztos, hogy ő is azzá válik.
2015. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Régen a rendőrtiszti főiskoláról volt olyan pletyka, hogy szexpartik mennek a kollégiumában :D ebből kiindulva a testnevelési se lehet jobb, bár szerintem mindenhol vannak r.bancok, meg ilyen dolgok, ha van egy normális értékrendje a lánynak akkor úgyse tudják belevinni ilyenekbe, ha meg r.banc, akkor bárhova mehet, megfekteti valaki.
2015. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amúgy eddig két teljesen különböző karra is jártam, és mindenhol akadnak könnyen kapható emberek. Tényleg csak rajta múlik milyen nem azon hova jár.
2015. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én eddig ahogy megismertem, köze nincs a rbancokhoz. Sosem tudhatom, meg hogy az ottani kanok miket művelnek...
2015. nov. 24. 22:46
 9/20 anonim ***** válasza:
Ki ez a lány, hogy ennyire félted?
2015. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 Egy olyasvalaki, akit ha félreismernék, az életem legnagyobb csalódása lenne.
2015. nov. 24. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!