Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi bajuk van a csajoknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a csajoknak az alacsony pasikkal? :D

Figyelt kérdés

Kaptam már meg csajtól, hogy 180 alatti pasitól semmit sem akarna, mert szerinte az nem is férfi, mert nem lehet rá felnézni.

Szerintem meg hülyeség, mert nem azért nézünk fel valakire mert magas, hanem mert olyan a jelleme.



2018. dec. 25. 01:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy kikéred magadnak azt a tényt, hogy egy nő védelmezőt akar maga mellé, hiszen semmitől nem kell megvédeni őt.


Tudod (bár tudom, hogy a férfiak ezt magasról leszarják), engem zaklattak már szexuálisan. Elég durván. Konkrétan megerőszakoltak. Nem csak az emelkedő kamat, vagy egy új technológiai vívmány betanulása lehet veszélyes manapság. Te nem lépsz ki az utcára? Téged nyilván nem zaklatnak, de tudod a nők ennek nap mint nap ki vannak téve. Bár igen, a férfiak ebben abszolút nem empatikusak.

És igen, felszínes lettem. Jobb szeretem, ha ilyenkor egy magas, nagydarab férfi van mellettem, mert legalább már a kiállása miatt nem mernek kezdegetni.

Mikor unokatesómmal mentem egyszer éjjel az utcán, aki 160 cm és vasággyal együtt 50 kg, végig az volt bennem, hogy nem csak magamat, hanem őt is védelmeznem kell. De mindegy is...nyilván te is alacsony vagy és ezért akadtál ki.


De! És ezt az előző válaszomból kifelejtettem...bocsi, Kérdező. Nekem van egy ilyen rigolyám, hogy védelmezzen és érezzem magam biztonságban, de férfivé a viselkedése teszi a férfit, nem a magassága. Az unokatesóm alacsony és vékony, hiába idősebb tőlem, de olyan, mint egy gyerek... de megvédeni nem tudna, ha arról lenne szó (azért hoztam fel, mert az előbb egy példámban őt hoztam elő). Soha nem mondanék olyat, hogy 180 cm alatt nem férfi a férfi. Voltam már velem egymagassal. És tény, hogy ha verekedésről van szó, akkor az alacsonyabb is kikerülhet győztesen. Csak a nőkben alapból ott van ez a dolog, hogy a biztonságérzetet a magasabb férfiakhoz kötik. Nekem meg még mondom, van ez a plusz rigolyám.

Azokkal meg ne foglalkozz, akik ilyen kritériumokat állítanak fel, amiket felvázoltál. Én még ebben az állapotomban sem tudnám elképzelni, hogy ne jönnék össze egy alacsony sráccal (tőlem alacsonyabbat nehezen találnék... :)).


Szóval ne foglalkozz velük. Azoknak a nőknek nyilván nem csak a 180 cm-es magasság a lényeg, hanem még a bmw, mert a minimum 1 milliós netto fizetés havonta. Ha férfi vagy, ilyen "nőkre" rá se nézel :D

2018. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 őszintén sajnálom ami veled történt. Nem vagyok se gyáva, se alacsony és vékony, de voltam már zűrben, pont ezért tudom, hogy ha 6 bicskás brazil áll körben, akkor lehetsz akár gladiátor, akkor is bhaszhatod... egyetemen, munkahelyen és úgy általában nem erővel érvényesültem.

Volt amikor jól jött, mert kötekedtek, de nem hiszem hogy a barátnőm ettől jobbann biztonságban érzi magát. Ha komolyabb a helyzet, akkor mindegy, hogy 180 vagy 190 vagy. Nem számít.

Viszont számít neki, hogy megbízható partnervagyok egy normális egzisztencia és élet teremtésében.

2018. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#21

Sajnálom, hogy ilyesmi történt veled. Így valamennyi érthető a dolog.

2018. dec. 25. 23:54
 24/25 anonim ***** válasza:
nálam előáll az az érzés, hogy az egyik barátnőmmel megyek éppen valahol (ha pl sétálunk az utcán). semmi "férfi van mellettem" érzést nem érzek mellettük.
2018. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
A mostani pávák esetén én se érezném azt, hogy pasi van mellettem, legyen bármilyen magas :D
2018. dec. 27. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!