Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi bajuk van a csajoknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a csajoknak az alacsony pasikkal? :D

Figyelt kérdés

Kaptam már meg csajtól, hogy 180 alatti pasitól semmit sem akarna, mert szerinte az nem is férfi, mert nem lehet rá felnézni.

Szerintem meg hülyeség, mert nem azért nézünk fel valakire mert magas, hanem mert olyan a jelleme.



2018. dec. 25. 01:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, de nem amiatt nincs barátnőd. Én 187cm vagyok, és nem tapadnak. Ok, megnézni megnéznek, meg van aki utánam is fordul, de odajönni, vagy odaköszönni nem igazán mernek. Pedig nincs groteszk fejem. Egészen vállalható pofim van.


És 18 éves kamasz sem vagyok már.

2018. dec. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
mert mondjuk nem jó érzés ha a csávód alacsonyabb nálad??? ki a tököm az ako nőként jól és magabiztosan érzi magát egy törpe mellett? ugyanígy ha a pali vékonyabb mint a nő. személy szerint voltam már vékonyabb, alacsonyabb pasival, és úgy éreztem magam mint egy dagadt óriás, az 55kg/169cm-emmel, pedig alapból nincs sok bajom magammal. csak egyszerűen azzal megy a kontraszt, aki mellett vagy. plusz kényelmetlen ha mondjuk az ölében ülsz, nem tudod a fejét a mellkasára hajtani, ha túl kicsi még kb le kell hajolnod hogy megcsókold. ilyen hülye kérdést.. ennyi erővel kérdezzük meg, hogy mi baj van a 200 kilós nőkkel, mert hát ugye a személyiség a lényeeegg.. de azért mégse kéne, mi? hagyjuk meg az "olyan a jelleme" részt a barátságokra. párkapcsolathoz KELL a fizikai vonzalom IS. egy alacsony pasi egyszerűen nem vonzó, nem férfias. ilyen egyszerű.
2018. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is a magas fiúk/férfiak tetszettek. Mindig is magas pasijaim voltak.

A jelenlegi párom saccra max 175 cm, de lehet, hogy kevesebb.

Változnak az idők vele változok én is sálálálálÁ

2018. dec. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nincs barátnőm :D

Van barátnőm és magasabb nálam. Csak a barátnői megjegyezték, hogy nem jönnének össze alacsonyabbal, meg az életben is kaptam már meg, hogy alacsonyabbal nem jönnének össze.

2018. dec. 25. 03:46
 5/25 A kérdező kommentje:
Sőt, barátnőkből sose volt hiány, ez nem is egy panaszkodós kérdés. Csak mindig is érdekelt, hogy mi a bajuk a csajoknak az alacsony pasikkal :D
2018. dec. 25. 03:48
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

Leírták.

Nem érezzük magunkat biztonságba egy alacsonyabb férfi mellett.

2018. dec. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Bankkártya legyen lele. Összes imadni fog.
2018. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha alacsony, bár én 157 cm vagyok. De mi az alacsony? Nekem a 170 cm-es pasi nem alacsony.


Ha alacsony vagy, miért a magasabb nőkhöz vonzódsz? Szeretnéd, ha megvédnének? :D


De tény, hogy voltam már velem egymagas, vékony pasival és ugyanazt tudnám mondani, mint az előttem szólók. Tudtam, hogy nem tudna megvédeni és óriás vagyok mellette.

Én alacsony vagyok, de még én is jobb szeretem a magasabb palikat magam mellett. De az biztos, hogy nem a magassága miatt fogok valakire férfiként tekinteni.

2018. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az szép..

Pofám leszakad hogy lehet ilyet mondani?

Bár nálam nem nehéz magasabb lenni mert 146 cm vagyok

2018. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 feletti pasikkal nem akarnék semmit

Töpszli vagyok, és nem tetszenek a magas férfiak

2018. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!