Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadott ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott ha az ember még 29 éves férfiként is szűz?

Figyelt kérdés
Van-e esély hogy ezt egy lány elfogadja ha amúgy minden stimmel? Vagy olyannal senki sem kezdd aki tapasztalatlan.

2018. dec. 23. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én nem fogadom el, be foglak perelni.
2018. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van, csak kevés. Nem bántatni szeretnélek, csak az ember elgondolkozik, hogy mi állhat a háttérben, ha valaki még 29 évesen is szűz. Sok nő meg tapasztalatot keres valóban, nem pedig tanítgatni akar a szex rejtelmeire.
2018. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
közösség függő de egyébkénk kva gáz. persze van olyan lány tulsújos kevésbé széparcu kis melű laposseggűek között keresgélj
2018. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem túl biztató sajnos ahogy látom. És ha a kinézet rendben van nagyjából?
2018. dec. 23. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

" persze van olyan lány tulsújos kevésbé széparcu kis melű laposseggűek között keresgélj"


Ezt kérem én kikérem magamnak! Igen is szép nőnek tartom magam, se nem vagyok túlsúlyos, de lapos seggű sem, az arcom sem ronda. Sosem érdekelt, hogy a ffi milyen tapasztalatokkal érkezik a kapcsolatba, az számított, hogy működjünk és szeressen. Egy kapcsolat számomra a kölcsönös elfogadásról szól.

Kérdező, van rá esély, csak meg kell találnod a megfelelő partnert hozzá.

2018. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüzesség a gáz, hanem akaratlanul is felmerül a kérdés, hogy mi a francot csináltál eddig?


Olyan nincs, hogy semmit... ha meg soha egyetlen nővel se találkoztál, miért pont most jut eszedbe?

2018. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig kicsit lusta voltam sajnos. Viszont a lány aki azt írta hogy neki nem fontos csak az hogy elfogadjuk egymást annak köazönöm a biztató szavakat;)
2018. dec. 23. 20:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem, a szexuális tapasztalat sokadlagos... erre rá lehet jönni hamar.


Itt inkább a jellemed a kérdés. Mi okozta a problémát ami miatt nem ismerkedtél?


Mi az, hogy lusta?


Nézz magadba, milyen a személyiséged amibe bele lehet szeretni? Tudni fogod elsőre hogyan kell közeledni egy nőhöz? Egészen az első mosolytól, a nyaksimogatáson keresztül... a szeretkezésig?

Mennyi szorongást okoz ez neked?


29 év egyedüllét után vajon hogyan viselkedsz kapcsolataban, amikor be kell valakit engedni az intimszférádba?

Mikor eddig mindent egyedül oldottál meg... most már együtt vagytok, és mindent együtt kell megoldani - Mindig ott lesz a másik.

Rengeteg alkalmazkodás...


Pl Hogyan kezeled a konfliktusokat vajon kapcsolatban? Ugye nem szereted túl? Nem leszel nyálas elsőre, mint életed nőjével? Könnyen megfojthatod a túlzó érzelmekkel... és ilyen korban már férfi társat keresnek, nem egy nyálgépet...


Ezer kérdésem lenne hozzád és ezek baromira nem triviális kérdések.


Nem, nem könnyű egy 29 éves szűzzel. Ezt jól tudja egy nő, aki ilyen korban már gyereket akar lassan, és nem egy felnőtt gyereket maga mellé.


Tudom, mert bár én nem voltam szűz... viszont kimaradt 5-6 év egy csalódás után. Elhatároztam inkább a karrierre koncentrálok. Aztán elkezdtem randizni de borzasztóan bal..faszkodtam. Kellett pár alkalom amíg belerázódtam... de ehhez kellett a régi tapasztalatom is.


Meg is szívtam, találkozgattam egy helyes lánnyal, úgy tűnt minden oké... már szexeltünk is, nála aludtam nem is egyszer.. de tele voltam szorongással, meg furcsa volt és ijesztő egy kapcsolat, elvárásom stb... Volt egy független és beállt karrierista életprogramom ami így felborult.


Én persze folytattam volna, biztos bele is rázódok még pár hét alatt... de ezt nem várta meg. Azt mondta inkább hagyjuk mert látja hogy feszült vagyok, és nem természetes a dolog. Meg talán nem is passzoltunk, de már jártam így többször.

... na meg amúgy is ez 10/8x így megy szóval fel kell készülnöd, a kapcsolatok nagyrészt kukában végződnek. Soha ne éld bele magad eleinte.


Lehet sok volt ez, de a lényeget jól leírja.

2018. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó. Hát lusta azt jelenti hogy ha lett is volna lehetőségem nem foglalkoztam vele. Elvoltam a magam világában. Nyálasnak nem mondanám magam épp ellenkezőleg kicsit önző vagyok szóval az alkalmazkodást kéne megtanulnom meg igen hogy párkapcsolatba már nem csak én vagyok hanem a másik személy is. Szerintem ez visszavezethető arra is hogy gyerekkent elegge el voltam kényeztetve. Szerintem arra vártam hogy majd a csajok próbálkoznak... Csak ennyi idősen meg mar szar egyedül na...
2018. dec. 23. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozz neten!

Én 20 évesen szexeltem először, már nagyon zavart. Nem tudom, hogy te hogy bírod.

Nekem csak 2 alkalmim volt, de nagyon vágyom a szexre, és nagyon zavar, hogy sosem volt még barátnőm.


Próbálkozz neten, lehet találni, igaz hogy nehéz, és sok idő.

21f

2018. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!