Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan szerencsétlen hogy 21 éves korában sem jut szexhez?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom rá, de nem találok barátnőt.
2018. dec. 6. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mi a francért ismerkedsz neten? hát 21 vagy, irány buliba és udvarolj!
2018. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Neten az ismerkedjen, aki az életben is tud.
2018. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon emlékeztetsz a legjobb fiú barátomra.(Remélem nem te vagy az😂😂) Pont ilyen nyafogós néha. Mint ahogy neki is mindig mondtam azzal h csak ül a négy fal között és várja a csodát h majd az ölébe hullik azzal nem lesz előrébb semmivel se. Legszebb éveit elvesztegeti. És sok lány azt hiszi egy lányt csak a külső érdekel. Pedig egy megnyerő dumával és magabiztossággal sok lány megszerezhető szexre és kapcsolatra is. Netes ismerkedés meg nem jó ötlet. Nagyon kevés embernek jön össze. Az csak arra jó h tagságot vagy prémium szolgáltasáokkal lehúzzanak. 21/L
2018. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne itt sajnáltasd magad, hanem tegyél ellene. Vagy azt várod h megsajnáljon pár csaj és felkínálja magát? Mert az elég gáz..

Menj el bulizni, ismerkedj, próbálkozz és majd alakul.

2018. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne.

De és mi van akkor ha én nem vagyok bulizós típus? Meg szerintem nem szórakozó helyen kell barátnőt keresni. Mert én leginkább azt szeretnék :)

2018. dec. 6. 15:27
 16/17 anonim ***** válasza:
21 évesen én is így vagyok.
2018. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"De és mi van akkor ha én nem vagyok bulizós típus? Meg szerintem nem szórakozó helyen kell barátnőt keresni. Mert én leginkább azt szeretnék :)"


1: miért okoskodsz és életbölcsességekkel fáradsz, amikor magadat szerencsétlennek érzed és az a bajod, hogy nincs szex?

2: ha szexet akarsz, akkor buliban érdemes próbálkozni, EZ VAN, az élet nem fog megváltozni, csak azért, mert neked az kényelmes

3: én sem szeretek takarítani, de takarítok. Lehet nem szeretsz bulikba járni, de jót tenne neked

4: a legjobb ha privát, házibulikba mész. Ha pedig nincsenek olyan barátaid, akik szerveznek, akkor szervezz te. Már az is nagyon jó, ha 2 haveroddal elmentek sörözni és együtt próbálkoztok udvarlással

2018. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!