Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan szerencsétlen hogy 21 éves korában sem jut szexhez?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom rá, de nem találok barátnőt.
2018. dec. 6. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elkésve.
2018. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok talán. De akkor is rossz, mert nagyon hiányzik már.

Sokan már 16-17 éves korukban rendszeresen szexelnek, lemaradva érzem magam...

2018. dec. 6. 09:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én is későn veszítettem el, 23 évesen, de azóta már házas vagyok, gyerek és minden.


Lett volna lehetőségem hamarabb is, de sosem volt olyan lány akivel el akartam veszíteni. Az volt a célom, hogy a legelső olyannal legyen, akit szeretek. Voltak alkalmak többször is, lányok akik nyomultak de nekem nem tetszettek, részeg bulik, volt is néhány szexuális dolog, de szex nem. Előtte volt 2 komoly barátnőm, de valahogy mindig elhúztuk a dolgot, majd szakítás lett és emiatt nem történt meg.


Szóval amit ki akartam emelni egy kérdéssel: azért nincs, mert elveid vannak és nem akarod akárkivel elveszíteni, vagy egyáltalán még egy rondának sem kellesz?

Mert ha az utóbbi, akkor a stílusodon kellene változtatni

2018. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Neten próbálkozom ismerkedni, csak sajnos nagyon távolságtartóak a lányok ismeretlenül.

Meg azért nem ronda lányt szeretnél:D

2018. dec. 6. 10:04
 5/17 anonim ***** válasza:

Neten minden szebb lányra jut 10-15 ilyen fiúcska, mint te. Ezek közül többen helyesebbek, gazdagabbak, sportosabbak, mint te. Akkor meg miért téged válasszon?

Nem érdemes társkeresőn ismerkedni, ha nem vagy abszolút top pasi.

2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy itt nyafogsz, nem lesz jobb. És szerintem ne legyenek olyan magasak az igényeid...
2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Ne nyafogj hanem keress
2018. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A másik gond amitől félek az pedig az, hogy volt egy betegsége a herémnek, amit megműtöttek, de azóta nagyon érzékeny. És lehet hogy nem is tudnék minden pózban szexelni, mert fájna. Szóval nagyon rossz...lehet hogy nem is tudnék normálisan szexelni. Jah meg a péniszem sem valami nagy:(
2018. dec. 6. 10:21
 9/17 anonim ***** válasza:

nem vagy lekésve semmiről

előtted az élet

2018. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne aggógj akkor én mit mondjak hogy nem is vagyok rosszképű a farkam is 17 cm és nem is vékony mégis 28 éves koromig egy làny se érintett

30/F

2018. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!