Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de mivel rengeteget dolgozik, így nem akar komoly kapcsolatot. Belementem vele egy barátság extrákkal kapcsolatba, viszont erre sincs soha ideje, mindig az a válasz, hogy neki sok dolga van (tény, hogy folyamatosan mindig dolgozik) de akkor sem értem miért nem tud néha rám is időt fordítani? Napi szinten beszélünk az interneten. Egyébként ő még sosem volt növel.
2018. júl. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy csak fel ,hogy szex lenne benbe ,o meg tok bena.
2018. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belole*
2018. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mert te ennyire tapasztalt vagy?

Korotokat elárulod, vagy titok 😃

2018. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki, hogy annyira tapasztalt lennék. Egyetlen kapcsolatom volt. 20+
2018. júl. 21. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a szerencsetlen, inkabb csak a pasi!
2018. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszkor és rossz helyre születtél, mert manapság bárkivel (nem pont párkapcsolat célból hanem általánosságban) szóba állok, egy témájuk van a munka. A 40 feletti korosztálynak esetleg még az hogy ki mennyire lett alkoholista, vagy ki halt már bele az alkoholizmusba. Gyerekkori ismerőseim is felkerestem az utóbbi időben és ledöbbentem rajtuk mert ezek voltak a témáik, de leginkább a munka. Régen meg minden érdekelte őket csak a munka nem.

Lehet hogy az ilyen munkamánia az oka a szülőfalum népesség csökkenésének?

A falu népességének alakulása 1700-2000 között

[link]

Mert házasságok sem jönnek létre, vagy ha igen akkor szétválnak a munka miatt.

A Legényanya c. vígjátékban mindenki Béla lett. Javaslom hogy mostantól mindenkinek legyen indián neve: Munkasz.

50/F

2018. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a szerencsétlen, mert eddig még nem találkoztam ilyen lánnyal! f.
2018. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem miért nem ajánlanak fel ilyet a csajok, hm ?

Radics Peti a haverom.

Dancsó Petér csövesbánatos csajos könyvét olvastam.

Tessék írni nekem lányok, és felajánlani hasonlóakat, mint a kedves kérdező.

21/ffi :D

2018. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!