Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek szerencsét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek szerencsétlen vagyok nagyon, hogy 21 éves létemre csak 1x szexeltem?

Figyelt kérdés

Nem azért nem szexeltem többször, mert nem akartam, hanem nem találok lányt. De leginkább barátnőt szeretnék.

Azt a lányt a neten ismertem meg, tehát nem fizetős volt!


2018. szept. 10. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
egyéjszakást könnyű találni, ha jól nézel ki, meg eljársz bulikba
2018. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem találtal még lányt, akivel hosszabb kapcsolatot el tudsz kepzelni, s nem egyészakásokat akarsz, akkor nem.


De ha még egyéjszakasokat sem sikerült felszednek pedig akartad volna, akkor elég béna voltál, ilyen téren.

2018. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2018. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért recskázz rendszeresen, mert egyszer kicsap rajtad az anyag! :-)
2018. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Nem vagy szerencsétlen, ne becsüld alá magad, mert úgy nem lesz jobb. Ez nem verseny, nem elvárás (nem szabad annak lennie), mindenki akkor szexel, amikor tud és amikor akar. És butaság számolni is.
2018. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!