Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagyok a melleim ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok a melleim ez nektek ferfiaknak annyira visszataszitó?

Figyelt kérdés

Ennyire utalják a férfiak a nagy melleket?

Sajnos nekem nagyon nagyok es e miatt megjegyzeseket kapok a ferfiaktol hogy tehéntögy stb..

167cm vagyok 63kg karcsúnak mondanám magam de van azert kis comb kis has is de alapbol vekony csinos

Nos az en mellmeretem az 80/f Derék 70

Mell alatt 94

Mellnél 112

Sajnos ezt anyukamtol örököltem nekik is ugyanilyen hatalmasak sőt neki meg nagyobb

Ferfiak valaszat varom

Koszonom

20 lany


2018. dec. 3. 21:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ezt olvasod-e de a gond ott kezdődik hogy rengeteg lány (a kérdésed alapján te is) azt gondolja hogy a lényeg a mell mérete a legtöbb hímnek.

Nos a legtöbbünknek nem a mell mérete a lényeg hanem a mell maga. A női mellnek van egy sajátos utánozhatatlan esztétikája amely alapvetően a férfiakra van szabva. (végülis őket szokás vele csábítani) Ennek lehet része a méret is de csak extrém esetekben számottevő a jelentősége: 6L-es tejcsárda vs. a nagy Alföld (bár ezen esetekben gyakori az hogy a nő alakjának esztétikai állapota sincs rendben). Sokkal fontosabb szempont sokaknak a mell formája. Ebben már eltérnek az ízlések. Van aki azt szereti ha kicsit lóg, van aki azt hogy fennmarad az áll alatt mint valami gumilabda. Persze itt is vannak szélsőségek mint például az olyan indák amikkel gyakorlatilag meg lehetne lasszózni egy bikát vagy az amikor annyira kerekre és nagyra van plasztikázva hogy sokan hányingert kapnak tőle.


Bocsi hogy én is ezzel hozakodok elő de tudnál küldeni privát képet hogy egy kicsit személyesebben is elmondhassam a véleményem? Akár teknősnyakú pulóverben is csak hogy a pontos méret látszódjon. (szemből vagy oldalról fotózva) Az amit kilinkeltél olyan szögben van és olyan fényviszonyokkal hogy nem igazán tudom megállapítani.


22F

2018. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nekem sem küldtél.
2018. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!