Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagyok a melleim ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok a melleim ez nektek ferfiaknak annyira visszataszitó?

Figyelt kérdés

Ennyire utalják a férfiak a nagy melleket?

Sajnos nekem nagyon nagyok es e miatt megjegyzeseket kapok a ferfiaktol hogy tehéntögy stb..

167cm vagyok 63kg karcsúnak mondanám magam de van azert kis comb kis has is de alapbol vekony csinos

Nos az en mellmeretem az 80/f Derék 70

Mell alatt 94

Mellnél 112

Sajnos ezt anyukamtol örököltem nekik is ugyanilyen hatalmasak sőt neki meg nagyobb

Ferfiak valaszat varom

Koszonom

20 lany


2018. dec. 3. 21:16
1 2 3 4
 21/32 Diavolino44 ***** válasza:
50%
Ez a tokeletes test! Nagyon keves ferfi van akinek ez ne tetszene ;)
2018. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha mell alatt 94 vagy, akkor 95-ös melltartót kellene hordanod. Elég fura tested lehet egyébként, ha a derekad és a mell alatti körméreted közt 25 centi a különbség. Nekem 58 centi a derekam és 68 a mellem alatt, és még így is elég vékonynak tűnik a derekam a "bordáimhoz" képest. 15 centinél nagyobb különbség tutira természetellenes.

Valamit nagyon elmértél vagy elírtál, vagy egy buta fiúcska vagy, de remélem jó sok privátot kaptál kanos pasiktól, akiknek fogalmuk sincs a melltartóméretekről és az arányokról.

2018. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Képről annyira nem tűnik nagynak, mint amennyire mondtad. Inkább a szép, kívánatos kategória.
2018. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Simán kamu a kérdés. Pistike már megint itt van. Tegnap 2 -szer is bedobta a csalit, ti meg 2 szer haraptatok rá...
2018. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Netes képet linkel 😂😂👌A kanos "NEM MELLMANIAS" pasik meg elhiszik...ahhh geczi
2018. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 mikeXxX ***** válasza:
Csak parasztokat fogtál ki ennyi mindig az összkép a lényeg teljesen mindegy kicsi vagy nagy a melled .39f
2018. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó ez elgondolkodtató.. Kedves kérdező esetleg tudnál egy másik képet is linkelni? :)
2018. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező lóvá tett mindenmit, aztán felpattant a lóra és ellovagolt. Így kell a semmiből lovat létrehozni. Ez jobb, mint a 3d nyomtató.
2018. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
:D én aktiv vagyok továbbra is és provatban küldtem fotot aki írt
2018. dec. 5. 19:44
 30/32 A kérdező kommentje:
Amugy ez nem egy neten kép bocsi hanem a saját képem csak levágtam róla az arcom nyilván nem akarom hogy felismerjenek
2018. dec. 5. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!