Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexisebbnek tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexisebbnek tartjátok az egyenruhás (katona, rendőr stb. ) férfiakat a civileknél?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon. Bolondunlok érte. Nem is feltétlen érdekel milyen az arca, de ezeknek a dísz egyenruhás katonáknak mindig olyan jó illatuk van, egyenes testtartás, férfias test. Az ember akaratlanul is megkívánja őket. ;)
2018. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Mert számomra több mindent jelent az egyenruha ha egy jó pasin van rajta.
2018. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a tűzoltók, nem tudom miért, tini korom óta csorog a nyálam ha meglátok egy tűzoltót. Ez még akkor is így van, ha egy objektíven nem jól kinéző férfiról van szó. Nemrég sétáltam el egy pirosnál álló tűzoltó autó mellett, láttam vagy 5 srácot benne, vigyorogtam mint egy dilis.

22l

2018. nov. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát nem tépték le ismerősömről, de konkrétan hozzá mentek oda beszélgetni, "udvarolni", nem pedig fordítva. És úgy általában bejött neki, ha tudták hogy katona és olyan vadregényes dolgokat tudott mesélni magáról, ellentétben mondjuk egy informatikussal. Akik később írtak, nem tudom milyen félék, lehet hogy számít még az extrovertáltság is bőven, meg hogy ne legyen tanulatlan suttyó.

2018. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tiszt voltam mérnökként, lehet nem az a tipikus tanulatlan suttyó, de maradjunk annyiban, hogy a magyar honvédségnél így a sok éve tartó békeidőben, egymást érő átszervezésekben azért annyira sok vadregényes dolog nem történik. Ezek jó része vagy dolgok felnagyítása, vagy a fantázia szüleménye.
2018. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint pont a katona, és rendőr férfiak a “gyengéim”

Könnyen elindítja a fantáziámat, ha egy fiatal egyenruhással találkozom..😊

19/L

2018. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szintén bolondulok az egyenruhákért. Rendőr,Katona,Buszsofőr mindegyik hihetetlen jól néz ki. 20/L
2019. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!