Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexisebbnek tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexisebbnek tartjátok az egyenruhás (katona, rendőr stb. ) férfiakat a civileknél?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az csak egy ruha. A hivatásuk a szexi, bármilyen ruhában vannak.
2018. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem
2018. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szexi de tudnak jól kinézni az tény.
2018. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Azért ezeket a válaszokat ne vedd készpénznek :D A gyakorlat igazolja, menj el egy katonai bemutatóra
2018. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
#4 miért mi van ott? Talán a nők letépik az egyenruhát a pasikról?
2018. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az egyenruha szabásánál fogva előnyös viselet, másrészt az egyenruhások általában jó kondícióban vanak, ez így együtt persze, hogy vonzóvá teszi őket.
2018. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Én ugyan férfi vagyok de had mondjak véleményt. Egy lopás alkalmával jött hozzánk egy nyomozó csaj, szerintem jóval 30 alatt, farmerben, kockás ingblúzban, ellenben az övén ott volt a teljes egyenruhás arzenál. Pisztoly, bilincs, önvédelmi spray stb. Nem tudom, rohadt izgató volt. Aztán május 1-én ültem egy sörpadon egy bomba csaj mellett, az is, mikor felállt látom, hogy ugyanezek a cuccok vannak a nadrágszíján kék farmerhez és fehér ingblúzhoz. Nos ő is izgató volt. Hogy hol vannak ezek a rendőrnők? Keszthelyen. :)
2018. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

9 évig voltam katona és semmi ilyet nem tapasztaltam.


Sőt. Inkább ellenkezőleg. A laktanyában meg ahol általában egy hivatásos katona sokat megfordul általában 10 pasira jut egy nő. Még a legbutább, legcsúnyább, legegyszerűbb nők is találnak maguknak kedvükre, még válogathatnak is. Arról nem is beszélve, hogy a katonáskodás sok távolléttel is jár(hat), ami során az otthon hagyott leányzók egy része nem igazán marad hűséges. Mondhatnék mást, de ez a realitás.


Inkább kicsit nehéz ismerkedni emiatt.


Szerintem ilyen szempontból egy pizzafutár is jobb helyzetben van :)

2018. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

8-asnál a pont.

Nálam is inkább hátrány mint előny, nem is szoktam szívesen elmondani.

Persze, az egyenruha lehet vonzó, de ami azzal jár már nem.

Pl fegyver, éjszakázás, néha a stressz, stb...

Lehet hogy szubjektív, de nálam semmi előnyt nem jelent. Sőt... inkább nem mondom el.

üdv : egy Katonai Rendész.

2018. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vonzóbbá teszi, az amúgy is jól kinéző pasi, tehát az én válaszom igen.
2018. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!