Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leánybúcsún Ti hagynátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsún Ti hagynátok hogy a menyasszony azt csináljon amit akar?

Figyelt kérdés

LÁttam hasonló kérdést de az én esetem kicsit konkrétabb ezért akartam megkérdezni külön.


26 a menyasszonyom én pedig 30 és jövőre tervezünk házasodni. Minden jó a kapcsolatunkban de előttem nem volt senkije. Az eljegyzés után amire boldogan igent mondott, félig-meddig viccesen megkérdeztem hogy akar-e leánybúcsút hogy jól kiélje magát még így utoljára és mondta hogy nem de látszott hogy érdekelné a dolog. Azóta beszéltünk erről és mondta hogy csak azért gondolkodott el rajta mert hogy semmi mást nem tapasztalt meg és lehet hogy egy ilyen este amikor azt csinálhat amikor akar jó lenne.


Igazából nem mondtam rá semmit de esetleg hajlanék rá hogy bizonyos keretek között szemet hunyjak efelett és adnék neki 1 szabad estét. Tudom hogy nagyon sokan csapják meg csapták neki a szelet és Ő hűséges és mindig elmondja és rengeteg időt tölt velem. Épp ezért gondokozom rajta hogy talán túllépek az egómon és megengedem neki hogy kicsit szórakozzon.


Volt valakinek bármi hasonló?



2018. nov. 26. 15:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%
A sok erkölcshuszárnak üzenem, hogy nem megcsalás, ha a másik fél tudtával ÉS engedélyével történik a dolog. Nincs semmi meglepő abban, hogy valaki, aki eddig csak egy emberrel feküdt le, ki akarja próbálni mással is. Ettől még ugyanúgy szeretheti és tisztelheti a párját. Kérdező, őszintén és tabuk nélkül beszéljétek újra a dolgot. A legjobb megoldásnak azt tartanám, hogy leszerveztek egy hármast egy másik pasival, így a te felügyeleted és részvételed mellett történhet a dolog, és kevésbé fogod úgy érezni, hogy a párod épp "megcsal".
2018. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

@21: "Nincs semmi meglepő abban, hogy valaki, aki eddig csak egy emberrel feküdt le, ki akarja próbálni mással is."


Valóban, 10-ből 1X csak arról szól a dolog, hogy egyszer összefeküdjön mással, a maradék 9 esetben meg rájön, hogy mégse akarja lekötni magát, "inkább élne még". Utóbbival sincs baj, de részemről ha a kérdésben felvetett szituáció felmerül, az azt jelenti, hogy a kalandozás igénye erősebb, mint a férfi iránti érzelmek és vonzalom, innentől pedig csak idő kérdése, hogy a szürke vagy akár nehezebb időszakban mikor kacsint ki a házasságból.


Amit te felvázoltál (kalandozás a másik tudtával) a nyitott kapcsolatban élők számára megoldás. De ehhez nem olyan ember kell, aki még csak egy emberrel feküdt le, hanem egy olyannal, aki a szexualitását szabadon használja és el tudja szeparálni az érzelmeit a testiségtől. Egy egy kapcsolatos lány/srác egy ilyen kaland után simán beleszerethet az alkalmi partnerbe, ami arra bőven elég, hogy a házassági terveket keresztül húzza (pont ezért tartom hülyeségnek a házasságot már a gondolat felmerülése esetén is). Ez nem az erkölcscsőszségről szól, hanem a felelős döntésről meg a mögötte levő érzelmi elköteleződésről.

2018. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Úristen mennyi a k☆rva,kicsit elszomorító:D
2021. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!