Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leánybúcsún Ti hagynátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsún Ti hagynátok hogy a menyasszony azt csináljon amit akar?

Figyelt kérdés

LÁttam hasonló kérdést de az én esetem kicsit konkrétabb ezért akartam megkérdezni külön.


26 a menyasszonyom én pedig 30 és jövőre tervezünk házasodni. Minden jó a kapcsolatunkban de előttem nem volt senkije. Az eljegyzés után amire boldogan igent mondott, félig-meddig viccesen megkérdeztem hogy akar-e leánybúcsút hogy jól kiélje magát még így utoljára és mondta hogy nem de látszott hogy érdekelné a dolog. Azóta beszéltünk erről és mondta hogy csak azért gondolkodott el rajta mert hogy semmi mást nem tapasztalt meg és lehet hogy egy ilyen este amikor azt csinálhat amikor akar jó lenne.


Igazából nem mondtam rá semmit de esetleg hajlanék rá hogy bizonyos keretek között szemet hunyjak efelett és adnék neki 1 szabad estét. Tudom hogy nagyon sokan csapják meg csapták neki a szelet és Ő hűséges és mindig elmondja és rengeteg időt tölt velem. Épp ezért gondokozom rajta hogy talán túllépek az egómon és megengedem neki hogy kicsit szórakozzon.


Volt valakinek bármi hasonló?



2018. nov. 26. 15:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
De nem értitek a problémát itt kedves erénycsőszök! Nem legalizálja a félredugást a legény/lánybúcsú, itt, ha jól értem azon van a hangsúly, hogy mással még nem volt soha úgy, de látszik rajta, hogy lehet szeretné mással is kipróbálni, amit a kédező nem tudja, hogy hunyjon szemet felette és akkor nem évek múlva fog megveszni, hogy nem próbált ki semmit, vagy ne engedje. Így már annyira nem érthetetlen a helyzet...
2018. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Na legalább valaki érti, köszi.
2018. nov. 26. 17:50
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

El se vedd. Félre fog qrni ez a "nő".

Ha nem engeded, azért, ha meg engedsz pár alap dolgot, akkor azért.

Ha már ilyenen elagyalt, ott rég nagy a baj. Te meg egy papucs senkije leszel :D

2018. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg osztozzatok meg egy másik pasival rajta. Nekem párom volt az első és én is ki szerettem volna próbálni mással, úgyhogy egyszer kipróbáltam vele meg egy haverjával.21L
2018. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Oke de ha ez a problema akkor talan tisztázni kene a lánnyal hogy kepes lenne e leélni az eletet egy szexuális partnerrel,vagy van benne kivancsisag, teljesen őszintén. Mert ha van akkor viszont veszélyes mar most elkotelezodnie házassággal,fentebb irtak mivan ha majd 20 év múlva mondjuk mar 2 gyerekkel gondolja ugy hogy neki ki kell próbálni meg 1-2 f.arkat? Nehez ugy es ertem a kerdest kiíró kérdését is. Sajnos nem tudok jo megoldast ra.... Nyilvan szeretik egymást ezt is elhiszem. De ott az érdeklődés a lanyban. Most elnyomja de ki tudja nem e fog előjönni valamikor? Ezt kettőtöknek kell megbeszélni nyiltan őszintén szeintem. Mi kívülállók vagyunk,mojdhatunk barmit, meg ha jo szándék is vezerel,nem mi vagyunk benne a eletetekben! Kivanom h jo döntést hozzatok es hogy boldog életetek legyen!:)
2018. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

@11: "ha jól értem azon van a hangsúly, hogy mással még nem volt soha úgy, de látszik rajta, hogy lehet szeretné mással is kipróbálni, amit a kédező nem tudja, hogy hunyjon szemet felette és akkor nem évek múlva fog megveszni, hogy nem próbált ki semmit, vagy ne engedje"


Akkor nem kell összeházasodni, ennyi. De ezt tényleg magyarázni kell? Fejben tényleg itt tartunk? Amúgy egyébként is: miért kell ehhez leánybúcsú? Kérdező, miért nem engeded el akár holnap a barátnőd szórakozni? Mitől más a legény/leánybúcsú, mint bármelyik másik nap (ahogy azt fentebb is kérdezték)? Mi van akkor, ha annyira rákap, hogy a leánybúcsú után le se tud állni és 1 év múlva már a válási papírokat körmölitek? Miért kell összeházasodni, ha nem vagytok biztosak a házasságotokban, a kapcsolatotokban?

2018. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
@16: És még valami: jó eséllyel nem lenne leánybúcsú (ahogy legénybúcsú se), ha egyszer odáig eljutnék, (megjegyzem lakodalom se, max. nagyon minimális szertartás és szűk körű ebéd), mert egy nagy baromságnak tartom. Ha az én párom azzal jönne, hogy neki ez kell, akkor meg elgondolkodnék, hogy van-e értelme a házasságnak. Részemről a házasságot egy átgondolt döntés előz meg, egyben az élet és a párkapcsolat egy következő szintre lépését jelenti. Ha a párom ezt nem így látja, és "búcsúztatni akar" egy alacsonyabb szintet, akkor maradjon ott. És ez nem jelenti azt, hogy ne szórakozhatna bármikor a barátaival, pusztán azt, hogy a legény- meg leánybúcsú mögött egy olyan debil szellemiség van (lásd a kérdező gondolatmenetét is), amit részemről nem kívánok semmilyen formában támogatni.
2018. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
:'DDD idióták
2018. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Sok előttem szólóval egyetértek, mi értelme van ennek így, ebben a formában? A nő fantáziáját már most birizgálja, hogy milyen lehet mással. Nyilván nem lenne elég egyetlen éjszaka ahhoz, hogy minden kíváncsiságát kielégítse. Magyarul ha egyszer "szabad kezet kap", könnyen elkaphatja a gépszíj, és valószínűleg el is fogja, mert ezután döbben csak rá, hogy mi mindenből maradt ki eddig. Ha viszont nem lenne megengedve neki a hancúr, x éven belül úgyis tenne az ügy érdekében titokban, ellenkező esetben azt felelte volna a kérdésedre (őszintén), hogy nem akar lenni senki mással. Ennek a kapcsolatnak szerintem max. akkor lehet jövője, ha elfelejtitek a monogámiát, és megegyeztek abban, hogy mindketten azzal fekszetek le, akivel akartok.

(Egyébként igen, nekem is az jutott eszembe, hogy ennyi erővel mondhatnád neki már most is, hogy szabad a pálya, teljesen felesleges megvárni vele a lánybúcsút, semmi különbség nincs.)

2018. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem szabad olyan nőt elvenni, akinek te vagy az első, mert örökké kínozza majd vágy más pasik után. Nagyon igaz ám a közmondás, hogy k.- ból lesz a legjobb feleség.
2018. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!