Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leánybúcsún Ti hagynátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsún Ti hagynátok hogy a menyasszony azt csináljon amit akar?

Figyelt kérdés

LÁttam hasonló kérdést de az én esetem kicsit konkrétabb ezért akartam megkérdezni külön.


26 a menyasszonyom én pedig 30 és jövőre tervezünk házasodni. Minden jó a kapcsolatunkban de előttem nem volt senkije. Az eljegyzés után amire boldogan igent mondott, félig-meddig viccesen megkérdeztem hogy akar-e leánybúcsút hogy jól kiélje magát még így utoljára és mondta hogy nem de látszott hogy érdekelné a dolog. Azóta beszéltünk erről és mondta hogy csak azért gondolkodott el rajta mert hogy semmi mást nem tapasztalt meg és lehet hogy egy ilyen este amikor azt csinálhat amikor akar jó lenne.


Igazából nem mondtam rá semmit de esetleg hajlanék rá hogy bizonyos keretek között szemet hunyjak efelett és adnék neki 1 szabad estét. Tudom hogy nagyon sokan csapják meg csapták neki a szelet és Ő hűséges és mindig elmondja és rengeteg időt tölt velem. Épp ezért gondokozom rajta hogy talán túllépek az egómon és megengedem neki hogy kicsit szórakozzon.


Volt valakinek bármi hasonló?



2018. nov. 26. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképp inkább most dőljön el, mint pár év múlva két kisgyerekkel. Szerintem hagyd rá a dolgot, az elmondottak alapján úgyse tudna szerintem semmiféle komolyabb dolgot tenni. Aztán majd elválik, így vagy úgy, de rájön, hogy mit is szeretne igazán. Amúgy le a kalappal, hogy ilyen nőt találtál kb fehér holló kategória manapság szerintem ha csinál valami olyat is vedd el. 😅
2018. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt. Najó csak nem tudom hogy ezt hogyan hozzuk össze.. vagy akkor csak hagyjam hogy majd menjel el bulizni és csináljon amit akar? vagy szervezzünk be valakit? nem tudom
2018. nov. 26. 15:53
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Én engedném.
2018. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Attól még nem kell,hogy mással legyen.Szórakozni másképp is lehet.Az gáz,ha csak lánybúcsún szórakozhat,de az is,ha szórakozás alatt megcsalást értesz...
2018. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen,megengedném neki.
2018. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem volt egyértelmű, a "szórakozás" alatt, ha nem is szexet de orális örömöket minimum ért/értünk.
2018. nov. 26. 16:02
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég, csak én vagyok ennyire régimódi? :D Pedig huszonéves vagyok, de nálam a legény és lánybúcsú nem arra van, hogy szanaszét csaljuk a párunkat, hanem arra, hogy szórakozzunk egy kicsit a haverokkal/barátnőkkel. (És nem, "szórakozás" alatt nem szexet értek, hanem ivást, bulizást, stb.)
2018. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Emberek könyörgök gondolkozzatok már egy kicsit! Miben más egy lánybúcsús/legénybúcsús este, mint egy szimpla hétköznap este? Aznap szabad félredugni? Megdugathatja magát idegen faszikkal a nő? Ne legyetek már ennyire h-ülyék!!! Semmiben nem másabb az a nap! Aki képes lenne rá, hogy megcsalja az az embert akivel az életét tervezi összekötni az inkább menjen Isten hírével....

Szégyen, hogy itt tart a társadalom, komolyan birkák az emberek....Vagy szeritetek az legalizálja a félrekúrást, hogy most lánybúcsú/legénybúcsú van? Aztán rákövetkező héten mondjuk szerdán már tilos? Értitek a párhuzamot ugye? Szerintem ne házasodjatok addig amig nem vagytok biztosak magatokban ilyen téren 100%-ig... Ez így nagyon gáz, ha benne lenne. Ha benne lenne. Akkor viszont lapát és kell keresni olyat aki hűséges és nem kívánkozik mással.

2018. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig màsik univerzumban éltem?🤔😂

Nem tudtam hogy a leány/legénybúcsú egyenlő a megcsalassal.

A bulizásról szól szerintem. Mennyasszony a barátnővel, vőlegény a haverjaival buliznak, isznak. A pár barátai vicces feladatokat találnak ki stb. Nem a megcsalásról szól hogy még utoljára kièlje magát.

Ha szerencséd lessz örökké együtt maradtok megcsalasok nélkül is. Ha pedig nem, akkor a mennyaszonyod majd 35-40 éves kora körül kapuzáráso pànikot kap , amiért senki más férfival nem volt még.

2018. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora barmokat..eszem megáll.Ezt a kérdést most csak viccnek szántad,ugye?
2018. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!