Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nem szereti a kutya pózt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szereti a kutya pózt?

Figyelt kérdés
Van egy lany ketszer lefekudtunk, de valamiert nem akarja a kutya pozt, nem akarom raeroltetni de kivancsi lennek mert nem akarja. Eloszor amikor szexeltunk agyba csinaltuk ott kis hezitalas utan engedte de 2-3 lokes utan kicsuszott es mondta h inkabb misszionariusba csinaljuk. Masodik szexnel nem agyban csinaltuk de ott se akarta hogy hatulrol csinaljam, inkabb elolrol meg lovagloba. Szerintetek mert lehet ez? Hatulrol nem erezheti annyira? Nagyobb penisz kene kutya pozhoz?

2018. nov. 18. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bejáratott kapcsolatban magától kérte volna. Amikor másra akar gondolni, ahogy állat módon telivágja dogiban.
2018. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet, az a baja, hogy ennek a póznak van egy amolyan felülkerekedő, ledomináló, "jól megduglak, én irányítok" jellege, nem is valami bensőséges, hiszen még csak egymás szemébe sem néztek közben.
2018. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szégyenlős.

Habár én ezt szeretem így, imádom XD ha nincs akkor addig nem is leszek teljesen nyugodt.

Úgy vettem észre, hogy a férfire is jó hatással van, érzi hogy bíznak benne...és jobban is teljesít, mert nem azon kattog az agya most ez jó vagy nem vagy miért nem.

Egy kapcsolatban nincs ebben semmi személytelen szerintem. Akkor is megtudjak egymást csókolni, simogatni.

2018. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

kutya pózban pont hogy mélyre hatol

lehet hogy úgy fájdalmas neki

24N

2018. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vagy kenyelmetlenul erzi magat hogy feled van a feneke.

Vagy van olyan is hogy ebbe a pozba valaki puncipukizik es attol erzi magat kellemetlenul es inkabb nem akarja.

2018. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Vagy arra is gondoltam hogy fél hogy nehogy véletlen elmenjek benne bár ez ugyanúgy fenn áll minden pózban, plusz tablettát is szed de mondjuk sosem engedi ennek ellenére hogy bele élvezzek.

Nyelvész kommentelőnek pedig *MIÉRT, így remélem megnyugszik a lelked, egyébként igazad van

2018. nov. 18. 21:05
 17/17 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg tőle kellene megkérdezni!

Itt kaphatsz hülye válaszokat, pl. rossz tapasztalata van a kutyákkal, meg ilyen vaktában lövöldözős hülye válaszokat...

De az igazi okát csak a partnered tudja megmondani.

;-)

2018. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!