Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szereti kevés lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti kevés lány a kutya pózt?

Figyelt kérdés

mi a baj vele ?

miért jobb a lovagolás?


2017. febr. 28. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Itt egy kivétel... izgalmas, szexi, imádom a mély behatolást, és izgat, hogy milyen állatias, hogy a párom teljesen rám lát és élvezhet...


Hmmm, de jó lenne most is ebben a pózban lenni....ahhhhh

2017. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem. Sőt, talán még jobban is mint a lovaglót.

Tetszik, hogy közben látja a fenekemet teljes egészében, tudja tépni a hajam, és őt is full teljesen érezhetem. Egyik kedvenc pózom.

2017. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem. Ősi, állatias, nagyobb élvezetet nyújt mint sok más póz, jobban magamban érzem a fiút.
2017. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint nincs bajom vele, ha valaki tudja jól csinálni.De lássuk be, kevesen tudják jól.Sokan csak tolják ész nélkül, aztán meg csodálkoznak, ha a másiknak nem élvezetes.
2017. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sokan szeretik.
2017. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
#1-el, teljesen mértékben egyetértek... számomra is nagyon izgató és én is alig várom, hogy hazaérjek és a férjemet ebben a pózban élvezhessem.
2017. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legjobb :) akkor erzem a legmelyebben es a legintenzivebben :)
2017. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szereti, mert úgy megy a legmélyebbre :-P
2017. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Imádom, mert mély, és állatias.
2017. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Nalam abszolut kedvenc...imadom az erzest, hogy tudom, hogy latja a fenekemet, belemarkolhat, kapaszkodhat a derekamban, tepheti a hajamat, ram hajolhat es markolhatja a ciciimet. Es imadom nagyon melyen erezni... :)

30 L

2017. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!