Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nem szereti a kutya pózt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szereti a kutya pózt?

Figyelt kérdés
Van egy lany ketszer lefekudtunk, de valamiert nem akarja a kutya pozt, nem akarom raeroltetni de kivancsi lennek mert nem akarja. Eloszor amikor szexeltunk agyba csinaltuk ott kis hezitalas utan engedte de 2-3 lokes utan kicsuszott es mondta h inkabb misszionariusba csinaljuk. Masodik szexnel nem agyban csinaltuk de ott se akarta hogy hatulrol csinaljam, inkabb elolrol meg lovagloba. Szerintetek mert lehet ez? Hatulrol nem erezheti annyira? Nagyobb penisz kene kutya pozhoz?

2018. nov. 18. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Vélhetően kicsi a farkad!
2018. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Én sem szeretem

Személytelen

Nem látom közben a pasit

2018. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Először is tanulj meg írni. Senki nem mért semmit. A szó amit keresel, az a miért. Másodszor! Miért tőlünk kérdezed? Mi mégis honnan a ...-ból tudjuk? Egyikünk sem lát bele a csaj fejébe! Kérdezd meg tőle!!! -.-
2018. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első nem tudom 15 cm hossz körül van.

Utolsó: teljesen haszontalan válaszokra mért pazarlod a drága idődet? Nyilván megkérdeztem szex közben, hogy mért nem szereti de érdemleges választ nem kaptam

2018. nov. 18. 16:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csak simán nem szereti. Amúgy meg kutyában sokszor jobban érzi a csaj, mint misszionáriusban. Lehet abban a pózban annyira érzékeny neki, hogy nem jó. Ami még lehet az az, hogy nem szeretné a fenekét feléd fordítani. Egyik exem pont azért nem szerette, mert nem akarta a fenekét úgy tartani, mert neki ez kényelmetlen volt érzelmileg.

A kicsi farokhoz ennek szerintem semmi köze :D

2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Még mindig nem mért senki Semmit!!! A szó amit keresel, továbbra is a miért. Tanulj már meg írni!!! 😈👿👹👺 -.-
2018. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ThisIsNotHuman válasza:
62%
Nem értem mi bajod van..:D előttem válaszoló
2018. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

ThisIsNotHuman!

Az előzőnek az a baja, hogy a "mért" az mér ige múlt időben (Anikó tegnap este egy 20 centis farkat mért meg") , amit a kérdező kérdez az a "mIért" (angolul: why?).

2018. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak volt egy kellemetlen élménye ebben a pózban és ezért nem akarja így..

De miértcnem kérdezedxmeg tőle?

2018. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha erről már őt is kérdezted és semleges volt a válasza, akkor másodszor már ne kérdezz rá. Ő dolga. Ne is akard tőle ezt a pózt. Ha ezt nem tudod betartani, akkor nézz más lány után.
2018. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!