Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ti mindenképp akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti mindenképp akartok pasit?

Figyelt kérdés

L/19


Volt már pasim 2 is, de most már úgy vagyok vele, hogy elég a vibrim mikor van hozzá kedvem (hetente 3-4). Szerintem a legtöbb korombeli srác csak d..ni akar és nincs bennük semmi törődés, sőt az idősebb koroszrály is (ezért fogok most 50 privit kapni mert nem birnak a tökükkel 🕸 "halloween"). Akartam keresni normális pasit, de megbántottak és most nincs hozzá kedvem már hónapok óta. Lányok ti mi jót láttok abban, hogy van pasitok?



2018. okt. 29. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is elegendő a játékszerem de azért csak jó ha van kihez oda bújni.
2018. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
És akkor ez úgy működik,hogy van a vibrid,a törődést pedig te adod hozzá?
2018. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én 30 múltam, a barátnőm a 20 múlt. Én a legtöbb lány/nő szemében egy 8/10-es vagyok, ő szerintem a legtöbb férfi szemében olyan 4/10 lehet, mert nem éppen karcsú. De mind ez nem számít, mert neki egyszerűen van szíve. Ez már akkor látszott mielőtt bármi lett volna köztünk, hosszú lenne ezeket felsorolni. Szóval ő az én szememben többet ér mint a legtöbb "jó nő". Őt kellene megkérdezni, hogy ér e annyit egy vibrátor, mint egy "pasi" és a legtöbb itteni lány az ő adottságaivel el nem tudná képzelni, hogy ez lehetséges. Ez a legbutább általánosítás, hogy nem léteznek férfiak akik nem csak dugni akarnak és nem képesek a gyengédségre és törődésre. Ez csak a legkönnyebb út, hogy a másik nemet hibáztatom és magamba egy percig nem nézek. Ez vonatkozik a fiúkra is amúgy. Ez csak hozzáállás kérdése, hogy képes vagyok e én is normálisan, őszintén, jóérzéssel, nem önző módon hozzáállni az emberekhez és nem csak mástól várom ezt el magam felé.
2018. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők akkor se vennék észre a normális férfiakat ha az orruk előtt lennének.
2018. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
# 14 -es, de, én észrevettem Bikut! : )
2018. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*csak még egyelőre nem jöttünk össze, de várhatóan össze fogunk; még nincs túl az előző kapcsolatának a szakításán.
2018. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*Szóval őt már ketten is észrevettük legalább; ha nem többen:):)
2018. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*akiket még pl esetlegesen elhajthatott maga körül, amíg még volt barátnője; pl engem is elhajtott egyébként; tehát úgy rendesen még nem beszélgettünk, de van ott valami érzelem már kölcsönösen:):)
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 he84 ***** válasza:
Ne általánosíts 14-es válaszoló, mert igenis sok nő észreveszi, legalábbis a normális, nem felszínes, nem anyagias, nem kényes nők.
2018. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!