Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ti mindenképp akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti mindenképp akartok pasit?

Figyelt kérdés

L/19


Volt már pasim 2 is, de most már úgy vagyok vele, hogy elég a vibrim mikor van hozzá kedvem (hetente 3-4). Szerintem a legtöbb korombeli srác csak d..ni akar és nincs bennük semmi törődés, sőt az idősebb koroszrály is (ezért fogok most 50 privit kapni mert nem birnak a tökükkel 🕸 "halloween"). Akartam keresni normális pasit, de megbántottak és most nincs hozzá kedvem már hónapok óta. Lányok ti mi jót láttok abban, hogy van pasitok?



2018. okt. 29. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
A vibratorodban több a törődés?
2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát az bántani biztos, hogy nem fogja:)
2018. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Lehet nyugodtan lepontozni, meg hazugnak nevezni, az utóbbi 1 évben 2 lány próbált felszedni, viszont tipikusan ez az ivós, bulizós és lónyerítésre hasonlító vihogós lányok voltak. Egyszerűen nekem nem kell valaki csak azért, hogy megdugjam, inkább kiverem. Gyorsabb, nem kell törődni vele stb. Viszont a másik oldalról meg hiányzik valaki, akivel tölthetnék időt, törődhetnénk egymással, közös programokra járnánk, stb. Az ember társas lény, ezt nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Vannak normális fiúk és kevésbé normálisak is, csupán aki viszonylag kedvesebb az nem nyomul úgy, mint a másik, ezért nehezebben veszed észre. Az idősebb korosztály meg nyilván dugni akar egy fiatalabbal, mit akarna egy iskolás lánytól egy olyan férfi, aki már tervezi a jövőjét, illetve pár éven belül családot akar alapítani, dolgozik stb? Nyilván vannak kivételek, de többségében ez van. Ne keresgélj, egyszerűen éld az életedet, találkozz új emberekkel, ismerd meg őket és akik szimpatikusak, pozitívak, azokat tartsd meg, járj el velük programokra és biztosan lesz valaki közölük, akinek tetszeni fogsz.
2018. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Nem mindenképp és nem mindenáron.

Nőként szexre könnyen kaphatsz férfit. De a komoly kapcsolatoknál bizony 100 férfiből jó ha 1 passzol. Ne érezd rosszul magad ezért, most pihentesd a pasitémát. A megfelelő férfire sajnos várni kell.

2018. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
mondjuk egy pasi ki tud nyalni
2018. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 he84 ***** válasza:
100%
Tévedsz kérdező, ne általánosíts. Nem minden fiú, férfi csak dugni akar. Tudom ezt tapasztalatból is. Talán a fiatalabbak (20-22 évesek és alattiak) többsége általában valóban inkább csak szexet akar, de később már nem. A férfiak is emberek, a normálisak köztük pedig szintén akarnak törődést, barátot, barátnőt, nem csak egyéjszakást és nem csak szexkapcsolatot. Ne görcsölj rá, majd lehet hogy találsz olyat is, aki nem csakis szexet akar. Csak mert eddig ilyet tapasztaltál, nem azt jelenti, hogy csak ilyenek vannak.
2018. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Edina 8103 ***** válasza:
67%
6,os igazad van!!!
2018. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát azé jó lenne. :) De mondjuk hát ja... Most m ár eljutottam az életemben abba az időbe, amikor már mindenképpen kell egy társ. Most már rossz egy társ nélkül.
2018. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
*de amúgy most érkezik valaki, lesz valaki várhatóan:):)
2018. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én se akarok. Meg vagyok pasi nélkül, semmi hátrányát nem látom. 18L
2018. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!