Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti meddig "küzdöttök"azé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti meddig "küzdöttök"azért a lányért akivel le akartok feküdni?

Figyelt kérdés
Vagy ha már túl sok időt szenteltek rá,akkor lehet,hogy többet is akartok?
2018. aug. 29. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha adja a jeleket, de kéreti magát, akkor addig megyek, még meg nem dugom. De lehet érezni, ha nem akar semmit, akkor nem ölök bele sok energiát.

De volt már, hogy beleszerettem

2018. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mesélsz róla többet?
2018. aug. 29. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
2-3 nap
2018. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semennyit. Ha látom rajta, hogy bejövök neki, akkor ráhajtok, ha nem jövök be neki, akkor meg max. barátkozok vele, mindenféle hátsó szándék nélkül. Előbb utóbb úgyis be fogok jönni neki (tapasztalat) és akkor eldönthetem, hogy akarok-e tőle valamit, vagy sem.
2018. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

4 😂


Az első felénél azt gondoltam végre egy normális, aki alázattal fogadja az elutasítást, majd mire végigolvastam látom nem vagy különb a többitől.

2018. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen .......Nekem a leghosszabb küzdelem hat év volt de megérte
2018. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel bármeddig.
2018. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Álltalában elérem, hogy rám hajtsanak a lányok. Ha tényleg érdeklem és ügyes az ágyban akkor még kapcsolat is lehet belőle. :)
2018. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pomazi73 ***** válasza:
10 évet várta, vártunk rá. Aztán megtörtént. Csodálatos volt
2018. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5: miért is nem vagyok különb? Ha látom valakin, hogy nem jövök be neki, akkor onnantól kezdve átállok barát üzemmódra és nem nézem partnerjelöltnek. Csak éppen ezeknek a csajoknak a hozzáállása szokott megváltozni velem szemben.
2018. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!