Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy reagáltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagáltok, ha a lány akivel le szeretnétek feküdni nincs szőrtelenítve?

Figyelt kérdés

Mennyire hétköznapi ez? Minden nő szőrtelenít aki szexuális életet él? Átfut a fejeteken hogy ennyit sem tud megcsinálni azért hogy nektek jobb legyen? Vagy mire gondoltok? Van, hogy ezért nem fekszetek le valakivel?

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra előre is köszi

18/l



2018. aug. 5. 01:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem, ha van szőr egy nőn (bárhol). Bár magamon utálom a szőrt, de az már legyen az én gondom. :) 24/F
2018. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit
2018. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor zavar, ha látványosan el van hanyagolva, tehát ha mondjuk már egy éve nem nyírta. Ha csak annyi, hogy ritkábban nyírja, pl. havonta 1-2 alkalommal, az egyáltalán nem gond, egy kis szőr még cuki is tud lenni.


24/F

2018. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Miért gondolod, hogy minden embernek központi téma a szőr?

Voltam pár pasival, és tapasztalatból mondhatom, hogy sokan nem bírják a csupasz muffot.

Azt hiszed csak úgy lehet valaki higiénikus, ha olyan a teste, mint egy babának?

Gyerek vagy még...

2018. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
2018. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az első csajom fazoncsíkos volt és jobban felizgatott mintha csupasz lett volba
2018. aug. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazántetszel, akkor nem zavar.

De amúgy én is előnyben részesítem a fazonra nyírt vagy csupasz puncit.

2018. aug. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar, nekem nagyon bejön. Jó lenne ha egy ilyen lánnyal összejöhetnék!
2018. aug. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Engem ez a legkevésbé sem zavar. Olyan amilyen, nekem úgy a jó.
2018. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szeretem, ha szúr.

Márpedig a borotvált az szúr!

Ha csupasz, de nem borotvált, vagy ha természetes az nem szúr. Jöhet mindkettő!

33/D

2018. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!