Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Salátapuncim van 19 vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salátapuncim van 19 vagyok és összejöttem egy 31 éves pasival, és hamarosan le fogunk feküdni mennyire gáz hogy én ilyen vagyok ott alul?

Figyelt kérdés
Nagyon igényes embernek ismertem meg, tudom hogy fontos neki hogy egy nőnek szép legyen a keze, ápoltak a lábkörmei, stb, mindig meg is szokott dícsérni, mindig nézi a testem... nem akartam elsietni a sexet, de màr most ott tartunk, hogy szeretjük és kívánjuk egymást annyira, hogy legközelebb ha együtt leszünk (jövő hét szerdán), akkor lefeküdjünk de annyira félek mit fog gondolni rólam... volt egy 3 éve kapcsolatom, előző barátom nem panaszkodott, szinte mindig ki is nyalt, de ettől a mostani partneremtől annyira félek mert tudom hogy mivel idősebb, elég sok partnere volt már (és most pont én a 19 éves barátnője salátapuncis vagyok....) annyira félek... nagyoon... mert eddig úgy érzem tetszek neki, szeret, odáig van, eléggdett a külsőmmel, de mi lesz ha megijed... vagy én nem is tudom, borzasztóan félek és ez olyan dolog amit nem is tudok neki elmondani...

2018. júl. 21. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

A punci formája genetikai adottság semmi köze a sok szexhez 😀

2018. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Salátapuncis csajok ide írjanak.

De tényleg. Az sokkal menőbb :D

21/ffi

2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a nők kb 80%-ának saláta, úgyhogy nem vagy egyedül.
2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Megijed? Egy 31 éves pasi? Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Ha ilyen miatt megijed vagy ezért nem kellenél neki akkor ne is sajnáld, hogy nem lett a dologból semmi! De én ezt kizártnak tartom!

2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
19 évesen több eszed is lehetne! Ha neki nem tetszik vamali rajtad,azonnal add ki az útját! Vén bakkecske, örüljön h szóba áll vele egy fiatal csaj! Am nekem is salátás és semmi baj vele, pedig volt már jópár...
2018. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De akkor tuti nem nagyon visszataszító? Bocsi csak egyszerűen egyik barátnőm puncija se ilyen, nekik semmi nem lóg ki, anyumnak sem, de még a nagymamának sem olyan és nekem ez miatt elég alacsony a szexben az önbizalmam...
2018. júl. 21. 14:10
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg sok partnere volt, akkor nem te vagy az első saláta puncis csaj, akivel találkozott.


Kicsit nőj fel!

2018. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen hozzáállást... Én ettől ijednék meg és hagynálak ott szó nélkül azonnal.
2018. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Én 22 évesként írom azt hogy aki "vén bakkecskének" hív egy 31 éves fiatalembert,annak nem sok esze van.

Kíváncsi vagyok hogyha majd te leszel ennyi idős mit szólsz ha ezt mondják rád,nem kell irigykedni hogy összejött egy fiatal nővel,te is megteheted.

2018. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűkeg mindegy is mert lehet csak 1 menetes leszel.
2018. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!