Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha elhívtok valahova egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha elhívtok valahova egy lányt akkor mindenképp ti akartok fizetni?

Figyelt kérdés

vagy ha a lány felhozza h kifizeti a saját részét akkor belemennétek?


2. randi lenne. elsőn csak sétáltunk, de most már hidegebb van és mikor kérdezte h merre menjünk én mondtam h sztem üljünk be valahova. erre azt mondta h ő is ilyesmire gondolt. (aztán már ki is találta h hova) ilyen esetben h működik?


én 19/L ő 24/F


2013. jan. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális csajok mindig felajánlják, persze egyik sem gondolja komolyan. Szóval illemből ja, én fizetek. De csak az első randin, nem szabad hozzá szoktatni, mert utána nem hogy megszokják, de el is várják.
2013. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elvégre én hívom el. Más kérdés, hogy sok lány ezt nem is engedi. De gesztusként szerintem kötelező, hogy magadra vállald a "költégeket". Elvégre hogyan néz az ki, hogy "szia, gyere velem moziba, de fizesd a jegyed"?
2013. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmmmm. Igen én. De ha azt mondja, hogy ő akkor rá hagyom.
2013. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fizesd
2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 3-4 randin illik fizetni a fiúnak, vagy legalábbis felajánlani.
2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!