Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mik azok a testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mik azok a testi hibák, amik miatt inkább nem is feküdnétek le az új barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagyis...Összejöttetek,kezdtek is érezni egymás iránt valamit,csók is volt,majd idővel jön a szex is.Milyen testi dolgok miatt tudtok kiábrádnulni a nőből és oké,hogy akkor megdugjátok,ha már ott vagytok, de utána inkább befejezitek a kapcsolatot vele?


has? lógós mell? narancsbőr? nem szép punci?

duci combok? Mi lohaszt le?


2018. okt. 27. 02:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, pls... azonkívül, hogy nőként válaszoltam semmit nem tettem. Ha most 5 férfi batáromat felhívnám min. 3 férfi barátomat felhívnék ugyanazt írná, amit én. Barát barátot, akivel egy arcra puszin kívül több nem volt. Véleményem csak lehet. Tudod mi a különbség közted és köztem, engem qrvára nem érdekel hogy neked nincs szilikonod, de téged zavar hogy nekem van. Voltam nővel, nem is eggyel... ha neked nem jön be akkor nem. A te dolgod. A napi 1 szex sztem alap. de ha nem igényled akkor kívánom hogy olyan pasid legyen, aki szintén nem igényli. Belém nem rúgtál, annyira érdekel amit írsz hogy semennyire...én azóta néztem egy jó focimeccset ettem egy jót. szted érdekelsz?
2018. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

'A napi 1 szex sztem alap"


Ba**ásról beszéltél,te félkegyelmű répa,nem "szex"-ről.

Úgyhogy nem kell megváltoztatni a tartalmat utólag.



Ki irigyli a heges testedet?

Én már mondtam,hogy az én melleim szépek,genetikailag.

Nem kellett plasztika.Neked igen.Senkit nem zavar,csak a stílusod.



"szted érdekelsz?"


Igen, a kommentjeid hosszából és mennyiségéből pontosan ez derül ki :D

Neked tényleg nincs semmi eszed :)

Belebuksz saját magadba :)



A meccs jó sz*r lehetett, ha ide evett a fene újra.

Valami nagyon megragadott téged ebben a kérdésben:)



Leszek én a bölcsebb :

te még úgyis írni fogsz ide,annyira kiszámítható vagy, hagyom,hogy kiadd magadból. Csak így lehet szabadulni az ilyen tapadós nőktől. A pasik ettől mondjuk ku*rvára menekülnek.


Most én is.

Puszi

2018. okt. 27. 18:37
 33/36 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező te teccel nekem :D imádom az ilyen szenvedélyes nőket :D jót nevettem és csatlakozom hozzád a témával kapcsolatban...

Mondjuk volt dolgom szilikon mellű nővel és az igényesen volt megcsinálval... És az első szex előtt kérdezte hogy engem zavar e én meg mondtam hogy még sosem fogtam szilikon mellet, aztán a kezembe adta őket és első fogásra nem volt érezhető különbség mert igényes munka volt és reggel mutatta a fényben a két heget... Őszintén szólva nem a szilikon volt ott lelombozo hanem az a tudat hogy nem eredeti... De én nem teszek különbséget amíg egy nő igényes és ad magára. Ezt leírtam az elején is hogy az én esetemben amikor szexre kerül a sor akkor csak az tud lelombozni ha becsapnak ha egy ápoltnak tűnő lány ápolatlan vagy ha többet mutat ruhában mint anélkül... A kis melleket szeretem tehát el lehet képzelni hogy mennyire kicsi lehet ha már nekem se jön be :D

Nem tudom hogy te Kérdező hogy nézel ki de hid el nekem hogy amíg önmagadat adod és eljuttok az ágyig ott már nincs olyan heteró pasi aki egy jó szex nélkül kiszállna onnan mellőled :)

2018. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

szia:)


nem akarok már a luvnya miatt oda írni,inkább privátban írok,mert megint rám száll,lerázni meg így is egy 'év' munkája volt.


Köszi amúgy a tanácsot:)

Neked meg elárulom,hogy kis hasam valóban van ott alul( pedig edzek és szép alakom van), az mondjuk igaz,csak a répanő miatt át kellett ütemeznem magam:)

2018. okt. 28. 01:41
 35/36 anonim ***** válasza:
71%

#23-as. Látszik, hogy az eszedet a műmelleidben hordod, mert én már 11.-ben biológiából megtanultam, hogy a narancsbőrt SEMMIVEL nem lehet eltüntetni, mert elsősorban genetika alapján jön elő vagy egészségtelen életmódtól, amit nem lehet visszafordítani, ahogy a viszeres lábakat se.

A gyógyszer és kozmetikum gyártók a hozzád hasonló "nagyon igényesnek hiszem magam, de műmellem van és a p!námat szemeteskukának használom" nőkből tudnak megélni. :) Dettó ugyanilyen volt az előző szomszédom, tönkre is ment a luxus élete és most Svájcba jár "dolgozni", hogy ne haljon éhen. :) Sokat ért el ő is ezzel az örökös b..szással.

2018. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

oke, szoval ez a mumellu elhasznalt prosti nagyon buszke magara. de mire fel? oszinten, ha nekem mu mellet kene csinaltatnom, hogy jol nezzenek ki a melleim, en inkabb probalnam titokban tartani, mintsem buszkelkedni vele.

ez olyan mintha egy vekony no azzal dicsekszik, hogy neki zsirleszivasa volt, mert o genetikailag hizekony, es most buszken hangoztatja, hogy zsirleszivva biztos jobb a teste, mint a sportolo, fitt baratnoinek.

azt sem ertem, mi irigylesremelto van abban, hogy valakit barki megd*ghat. tudod, az atlagos nok nagyszazaleka juthatnak szexhez napi szinten, lefekudhetne 500 ferfival, de altaban tobb igenyuk van annal, mintsem hogy egy farok jarjon bennuk, tok mindegy, kie.

azzal dicsekedni, hogy te napi tobbszor szexelsz meg... nahat. a legtobb parkapcsolatban levo no szexel ennyit, ha akar, legyen kover, vekony, melletlen.

istenem, egyes nok tenyleg elhiszik, hogy azert szexelhetnek sok ferfival, mert ok annyira "fullosak". muanyag nelkul ie megd*gnanak, mint ahogy kover igenytelen noket is ismerek, akiken atment mar 100 ferfi. gondolom ok is nagyon buszkek erre es jononek tartjak magukat, pont ugy, ahogy te. :DD

2018. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!