Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mik azok a testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mik azok a testi hibák, amik miatt inkább nem is feküdnétek le az új barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagyis...Összejöttetek,kezdtek is érezni egymás iránt valamit,csók is volt,majd idővel jön a szex is.Milyen testi dolgok miatt tudtok kiábrádnulni a nőből és oké,hogy akkor megdugjátok,ha már ott vagytok, de utána inkább befejezitek a kapcsolatot vele?


has? lógós mell? narancsbőr? nem szép punci?

duci combok? Mi lohaszt le?


2018. okt. 27. 02:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Én atléta vagyok, 50 kg, mégis van némi narancsbőr a combomon mikor hirtelen sokat nőttem. De szerintem az ha egy nő műanyagot csinál magával semmit nem imponál egy pasinak se. Mert egy értelmes férfi elfogadja azt akivel együtt van, olyannak amilyen. Arról nem is beszélve ha pl az illető beteg és amiatt kövér? Nem a zabalas miatt, nagyon korlátoltan gondolkozol.

Nekem pl van egy elég súlyos hormonális betegségem szerencsémre én nem híztam tőle, de általában az is hirtelen hizassal jár, szinte minden előjel nélkül.

Szóval mielőtt butasagot írsz nem kellene egy kicsit empatiat is magadba tuszkolni?

2018. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

18-as:


lehet,hogy műanyag melled van,de eszed az változatlanul nincs.Miből gondolod,hogy a kérdés az én fizikális paramétereimre vonatkozik??Azért,mert én írtm ki???

Ennyire egybites nőt.....


Nekem a melleim például ku*rva szépek és hasi hájam sincs, se narancsbőröm.Összetennéd a kezed,ha fele annyira néznél ki jól,mint én.Arcra főleg.


De a kérdésem elméleti és teljesen más volt a motivációja,ami a kérdés szempontjából lényegtelen,hogy mi.Miért hiszi mindenki,hogy itt mindenki saját magára vonatkozósan tesz fel kérdést....rejtély...


Egyébíránt a műanyag mell olyan ciki..olyan,mint a műfogsor.Ha ránéz az ember,akkor tudja: Ó,ezt a szegény nőt jó sz*r mellekkel áldotta meg a sors genetikailag.

Be kellett nyomni neki valamit,hogy ne essen depresszióba.



köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 27. 14:11
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Nincs striám, mert nem híztam/fogytam, de elmondatom/leírhatom a véleményem, mert pl. férfiben nekem a szőke haj vagy vörös haj kizáró ok. 2018 van gyerekek, a narancsbőr ellen 2 millió géppel lehet tenni... krémekkel. Nekem pl. nincs, de nekem undorító, és nem egy napit ismerek akinek szintén. Még egyszer kérdeztem, ha valaki itt feltesz egy kérdést akkor csak a popsiját lehet nyalni. Nekem a lógós mell undorító, a nagy comb is. "Mert egy értelmes férfi elfogadja azt akivel együtt van, olyannak amilyen." bocs, nálam a szexhez fontos a külsőség is és hogy igenis kívánjam a pasimat és nem véletlen dugnak egyesek havi 3x, én meg naponta 2-3x. Alig várom hogy a legújabb szexi fehérneműmet lássa. Nektek magyarázni lehet. Összetenném a kezem, én küldök neked privátba képet magamról úgy hogy azt írok egy lapra amit te írsz le... hogy ne mondd hogy kamu. Nem hinném hogy szebb vagy. :) tudod hany pasival voltam aki el sem hitte hogy meg van csinaltatva? Csak akkor hitte el amikor megmutattam a heget alul... annyira nem vagjarok. Miért is érdekel hogy a narancsbőrös nőkkel mi van ha nem vagy az? na ennyi. Én ma már bszam és te? :)
2018. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%
Géppel meg krémekkel, persze. Pont az ilyen naív buta libákból élnek a kozmetikusok. Elmondom neked a narancsbőrt nem lehet eltávolítani krémekkel, maximum népi optikai csalódást érhetsz el ideig óráig. Napi 3x dugsz?:D nem rojtos még a pnád? Én megdugnálak 2x tuti nem kérnéd a harmadikat mert bevéréznél. Nagyon durván nárcisztikus vagy kisanyám és egoista.
2018. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Utoljára válaszolok egy sügér nőnek:


1.) 10 éves kapcsolatban(vagy annál több)nem fogsz naponta 2-3-szor dugni,még akkor sem,ha purhab van a melledben.


2.) A legújabb szexi fehérnemű hol újdonság? Egészséges kapcsolatokban így működnek a dolgok.Mondhatnám azt is,hogy ez alapvető.Reméljük,ennél kreatívabb vagy.


3.) Narancsbőr ellen nyilván lehet tenni,én nem vagyok ebben érintett,te ezt jobban tudod,hogy mivel,úgyhogy biztos úgy van,ezt el lehet fogadni.


4.) lehet,hogy nem látható első flash-re,érezni valószínűleg lehet. A heg pedig még undorítóbb,mint egy normális mértékben lógós mell, vagy egy kis felesleg a combon. A heg ugyanúgy testi hiba,úgyhogy ez is szerepelhetett volna a kérdésben.De ha téged elfogadnak így is,akkor hallelujah.


5.) "tudod,hány pasival voltam"

Én inkább nem akarom tudni,bőven eltudjuk képzelni.Én a "minőségre" megyek.Köszöntem.


6.) "Nem hinném,hogy szebb vagy"

Abban biztos vagyok,hogy nem hinnéd. Viszont mások a tények és más az is,hogy te mit tudsz elhinni. Megint más dolog,hogy kit érdekel,hogy te mit hiszel.


7.) "én küldök neked privátba képet magamról úgy hogy .."

Ilyen attitűd gimiben jellemző a tini pi*ák között.

Én szellemileg ezen már túlnőttem. Pláne egy idegen akárkivel kapcsolatban ,pláne egy nő, pláne egy noname oldalon? Hol érdekel ez engem? Sehol. *váll lesöpör


8.) "Én ma már bszam és te? :)"


Ha engem jól megb*sznak,nem biztos,hogy gyakori kérdéseken fogok leállni egy nővel,hanem lesz ennél jobb dolgom is.


Én két napja szeretkeztem,ami érzékibb dugásba ment át.Baszni a könyveimet szoktam a földhöz,ha épp nem tetszik a történet. Azért remélem,legalább helyettem is jól szájba ba*sztak :)))



9.) Nézd át a magyar mondatszerkesztési szabályokat.



10.) Öröm volt társalogni.



Kérdésem már tárgytalan,mert az tegnap jutott eszembe.

Ma már más érdekel.Ezt spontenaitásnak hívják.Amikor semmi különösebb ok nem kell ahhoz,hogy valami eszedbe jusson és megkérdezd.



Köszi az eddigieket !

2018. okt. 27. 15:39
 26/36 anonim ***** válasza:
81%
Köszönjük kérdező a frappáns reakciót, szerintem mindenki nevében! :)
2018. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

1. a kérdésben nem írtad, hogy szó lehet kapcsolatról főleg nem azt, hogy 10 éves kapcsolatról. Betetted a szexualitás kategóriába! Ha nem tudod, hogy mi a különbség a szex és a kapcsolat között, akkor veled vannak nagy gondok. Nekem van pasi, aki csak dugásra jó, de felőlem meg is halhatna ebben a pillanatban, mert annyira nem érdekel. Ki beszélt 10 éves kapcsolatról?


A szexi fehérnemű arra írtam, hogy videóhívásban felhívom akár szexpartneremet, hogy melyik fehérneműt vegyem meg, mi jön be épp neki, mit látna rajtam pár órával később.


nem látszik a heg, úgy van megcsinálva hogy max ha közelről nézed. Köszi innen is, Dr. Kárász. :)


Akkor szebb vagy, kinek mi a szép, én bi vagyok kicsit, ha nincs szilikon melled akkor biztos nem jönnél be.



Na ne reagálj. Te tettél fel 1 kérdést. Nagy comb gusztustalan a narancsbőr főleg a kis mell is NEKEM. Te azzal bszaol akivel akarsz én meg azzal akivel én akarok.

2018. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Nem hittem,hogy ennél jobban megtudod alázni magad,de sikerült.Anyukám...nagy szerencséd,hogy műanyag,tesco gazdaságos melled van,ugyanis a szellemi képességeid alapján mást nem lehet értékelni benned.Hogy neked hogy lesz hosszú,komoly kapcsolatod,azt nem tudom,mert elkeserítő az a sötétség és logikátlanság,ami a soraidból árad.Szerintem a felét fel sem fogtad annak,amit írtam/olvastál.Nekem erre nincs több energiám,úgy leszívsz.


Még a szex sem lehet veled egetrengető,ugyanis a jó szexhez kell intelligencia is és azon nagyon-nagyon nincs meg,cica.Nagyon nincs.Komolyan kezdem szarul érezni magam,hogy így a földbe döngöllek,úgyhogy nem is viszem ezt tovább.Oldja meg más veled.

2018. okt. 27. 16:28
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Amíg a meg tudod alázni kifejezést úgy írod, hogy "megtudod alázni" és azt írtad, hogy nem írsz többet nekem, de mégis megteszed, addig saját magad égeted. A testemről pedig én döntök, nekem a szilikon tetszik, neked nem. Én nem szóltam be, amiért nincs a tiéd megcsináltatva. Nem érdekel. Nekem így tetszik és azoknak a pasiknak, akikkel együtt vagyok is. :)


"Ha engem jól megb*sznak,nem biztos,hogy gyakori kérdéseken fogok leállni egy nővel,hanem lesz ennél jobb dolgom is." mert neked akkorra nagy dolog ha jól megbszanak? nekem annyi mint reggel pisilni meg enni egy jót meg nyaralni.. hétköznapi dolog. nekem az se nagy dolog ha elmegyek swingerezni és 10en dugnak meg.... tipikus prűd bszatlan nyomorék lehetsz aki max havi fél millából él.

2018. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kapaszkodsz a semmibe és ha egy minimális hibát is találsz,röhögsz,mint a hülyegyerek.A te helyesírásod és magyar beszédet nem elütés következménye - ellenben az én kb.egyetlen szavammal -,hanem a belső ürességedé és azé,hogy gimiben a suli mellé jártál ba*szni,ahelyett,hogy megtanultál volna írni és embernek lenni.Érdemben nem tudsz reagálni,csak egy szót kiragadni és verni magad a semmire.Ez a nyomorék fogalma.



És azért válaszoltam,mert,mint írtam,meglepődtem,hogy még a földön fetrengve,miközben rúgnak beléd, még tudsz köpködni.Szerintem nem csak én szórakoztam jól rajtad.


És soha, soha nem akarok eljutni addig,hogy a ba*-ás mindennapi dolog legyen.A ba*-ás nagyon jó dolog,nagyon jól tud esni,de ha ez minden áldott nap egy rutin, elveszti a lendületét, a szenvedélyét,a varázsát.

De mit is tudsz te erről.........

Szavaidból kiviláglik,hogy emberi nívó alatt létezel.



Helyesbítés: a napi "ba**ásba" valóban bele lehet nyomorodni,úgyhogy erre figyelj.



Most pedig húzhatsz vissza ba**ni.:)

2018. okt. 27. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!