Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mik azok a testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mik azok a testi hibák, amik miatt inkább nem is feküdnétek le az új barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagyis...Összejöttetek,kezdtek is érezni egymás iránt valamit,csók is volt,majd idővel jön a szex is.Milyen testi dolgok miatt tudtok kiábrádnulni a nőből és oké,hogy akkor megdugjátok,ha már ott vagytok, de utána inkább befejezitek a kapcsolatot vele?


has? lógós mell? narancsbőr? nem szép punci?

duci combok? Mi lohaszt le?


2018. okt. 27. 02:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
10%
Engem az ábrándít ki, ha egy nő ilyen “plöttyedt”
2018. okt. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Az igénytelenség. Ha nem megfelelően higiénikus ha érted mire célzok.
2018. okt. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk sztem nem ez a processz, ahogy leirtad. Osszejottunk=szex legalabbis nalam. Az, hogy utana kezdek-e erezni vmit az majd elvalik...


Ez amugy pont jobb igy, mert ezen a teren igy nincsenek meglepetesek nagyobb erzelmi invesztalas utan.

2018. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%

Az általad írt dolgok közül egyik miatt sem ábrándulnék ki és igazából nem is zavarna.


Amit viszont a #12-es válaszoló említett az elég lehangoló lenne.

2018. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%
Ezek közül egyik, sem, viszont ami már többször kiábrándított nőkből, az a higiénia, és főleg a szagok. Semmi sem veszi el jobban a szexuális vágyat, mint egy büdös punci, vagy erősen bepállot fenék.
2018. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Engem ezek közül egyik sem ábrándítana ki, viszont valóban ha nem működik a kémia akkor megmondanám hogy oké tegyünk még pár kísérletet de nem tudom milyen lesz a szex, viszont ugye barátnőről beszélünk és párkapcsolatról ami mivel már nem huszonéves vagyok nálam azt jelenti hogy szeretettel kedveskedéssel igen is sokat tud lendíteni. Nyilván ez oda-vissza működik simán lehet hogy én nem jövök be annyira valami miatt a lánynak. Voltam már úgy hogy kezdődő kapcsolat volt és nem azt éreztem hogy felrobbanok hogy mindjárt ráugrom a lányra de volt egy jó délután kirándulás, talán (nem sokat) ittunk valamit este és odabújt olyan kedvesen gyengéden és kész egyszerűen alig tudtuk abbahagyni a szexet.
2018. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%

"Igen érheti ha a nő kitömött melltartóval készül... Ami megöli a hangulatot és az ember becsapottnak érzi magát"


Hát miért? Azt hittem, itt a gyakorin minden férfi a kismellű nőkért van oda. Hát akkor egy kitömött melltartó az nektek csak jó, Megkapjátok a kis A-s meg B-s tenyérbeillő cicijeiteket a csúnya, gonosz, nagy mellek helyett.

2018. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
5%
Ebből nőként írom, hogy nekem nem lenne pofám lefeküdni vkivel... nagy has? Bmeg ne zabálj? Lóg a melled? varrasd fel. iszonyatosan alacsony a fájdalomküszödöm és ha fáj a torkom már ideges vagyok, de megcsináltattam a mellem, mrt tudtam hogy max 2 hét szenvedés, de szép mellem lesz, előtte is szép volt, de kb 14 éves korom óta szilikont akartam. Narancsbőr szintén nem egy sportos nőre vall, duci comb meg főleg. Felőlem olvashatod itt a nyalizós válaszokat. Írtak volna oda akik valaszoltak, hogy összesen hany nővem voltak és mikor bsztak legutóbb. Nekem mindig helyes jó pasijaim voltak. Igen is mki jó nőre vágyik max megelégszik veled is....
2018. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
#18 elég bunkó választ írtál, ezt férfiként mondom. Én biztosan nem nyalogatnám azt a műanyag félgömböt amin van némi bőr. Nos azt sem állítom hogy a lógó csöcsöket szeretem, de akkor tovább keresek amíg minden összeáll.
2018. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
#18as simán lehet némi narancsbőröd aktív sportolóként, striáid meg pláne.
2018. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!