Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet kibírni, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni, hogyha van párod, akkor mással nem is csinálod?

Figyelt kérdés
Évek óta van barátnőm, és nem unom, de egyszerűen hajt, hogy mást is ágyba vigyek, egyáltalán van olyan aki képes arra, hogy egész életében mással már ne is csinálja csak a párjával?
2018. okt. 25. 14:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%

Meggyőződésem, hogy nagyon lehet valakit szeretni az ólom-nehéz hűség nélkül is!

Lelkileg nagyon lehet valakihez vonzódni úgy, hogy dugni meg másokkal (is) dugsz. A szex a világ mozgatórugója!

Könnyű az impotensnek hűségesnek lennie... mert csak ők azok, akik garantáltan hűségesek... persze nem önszántukból...

Én még a 12-est sem tudnám hűséggel terhelni, pedig jóval fiatalabb nálam:) - 10-es voltam.

2018. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
A kérdés láttán az ugrott be, hogy valami nem teljesen működhet egy ilyen kapcsolatban, ha a kitekintés veszélye áll fenn.
2018. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha ilyen a felfogásod, akkor totál feleslegesen jártatja a száját az, aki soha nem fog félrek*rni. Te ilyen vagy, neked kell az új, más meg örül, hogy talált valakit, akivel szeretik egymást, egy irányba tartanak, és a szex is nagyon jó, és nem fogja eldobni ezt magától egy menetért. Én úgy vagyok vele, hogy ha már azon jár az agyam, hogy mással akarok lenni, akkor az a kapcsolat nem jó, valami hiányzik belőle, és azt keresném másnál. Nyilván nem fogunk mindenben egyetérteni a párommal, de az alapvető dolgokban egyformán kell gondolkozni, pl ha ő havi 1 szexet akar, azt is nyugger tempóban, vak sötétben, és viszont a vad szexet szeretem napi szinten, akkor nem fog menni a dolog, hiába szeretem. Nem tudom miért nem lehet elfogadni azt, hogy igenis van olyan, pár akik boldogok együtt minden klappol, és nem vágynak másra, mert megkapják egymástól, amire szükségük van.

Talán egyszer lesz egy olyan párod, aki mellett megérted, amiről beszélek. Sok sikert.

2018. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%

" Nem tudom miért nem lehet elfogadni azt, hogy igenis van olyan, pár akik boldogok együtt minden klappol, és nem vágynak másra,"

Én elfogadom, és tiszteletben is tartom.

De.

Én ilyenről csak olvastam - az életben sehol sem láttam működni...

2018. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én viszont tapasztalom a saját kapcsolatomban, és látom is a környezetemben. Ezek szerint baromi mázlista vagyok.
2018. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%

Sok múlik azon, hogy ki mit látott otthon. Egy szörnyű, utálkozós válás is két dolgot tud kihozni az emberből, vagy elveszti a hitét a házasságban, vagy miután végignézte a szülei(vagyis általában csak az egyik fél)szenvedését, megfogadja, hogy ő nem fog félredugni, és az ő gyereke nem fog így felnőni (én és a párom is ilyenek vagyunk.)

Egy békés válás is lehet jó vagy rossz hatással az emberre, mert gondolhatja úgy, hogy nem baj, ha nem működik, békésen, nyugodtan el lehez válni, majd jön a következő.

Akiknél meg együtt van a család, azok vagy azt látják, hogy minden rendben van, szeretik a szülők egymást, vagy azt, hogy az egyik, vagy mindkét fél csalja a másikat, de attól még együtt vannak, mert megszokták egymást, meg ott a gyerek, meg a ház, stb.

És persze kivétel erősíti a szabályt, van, akire egyik sem illik.

A lényeg, hogy szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy milyen kapcsolatot szeretne, hogy megcsalja-e a párját, vagy nem, és nem kell támadni azt, aki máshogy gondolja. Ha valaki nem képes monogám életet élni, nem baj, csak találja meg azt, aki partner ebben, és ne a másik háta mögött csinálja szerintem.

2018. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!